Magistrát hl. města Prahy zavedl zdarma službu pro občany – fyzické osoby na svoz tříděného odpadu nádob umístěných přímo v domech na sklo, papír a plast.

Zanášku nádob tříděného odpadu do 50 metrů platí Magistrát hl. města Prahy (jeden schod se počítá jako 1 metr). Pokud máte o tuto službu zájem, kontaktuje Tomáše Baťka: batekt@praha7.cz, pro zaslání přihlášky. Podepsanou kompetentní osobou přihlášku emailem zašlete zpět. Objem nádob a četnost svozu je dle počtu osob bydlících v domě.  Služba je určená výhradně pro fyzické osoby, při zneužití služby nebo zneužívání nádob na jiný odpad než je určeno, bude služba bez náhrady zrušena. Po obdržení Vaší přihlášky bude zadána do systému pro schválení MHMP. K přihlášce se vyjádří také Pražské služby, zda je svoz technicky možný. Pokud dojde ke schválení služba bude realizovaná cca. do dvou měsíců.

Úřad městské části Praha 7
Odbor rozvoje a péče o veřejný prostor - oddělení péče o veřejný prostor
U Průhonu 1338/38

Úřední hodiny Úřadu MČ Praha 7