Oddělení dotací, strategií a projektového řízení (SPŘ) sleduje možné dotační příležitosti pro městskou část, připravuje projektové žádosti a zajišťuje uskutečnění projektů financovaných z evropských fondů. Zajišťuje implementaci Strategického plánu rozvoje MČ Praha a jeho akčních plánů. Zajišťuje aktivity Místní agendy 21.

Oddělení dotací, strategií a projektového řízení – SPŘ

• Vykonává funkci projektové kanceláře MČ Praha 7.
  • Sleduje a vyhodnocuje vyhlášené výzvy jednotlivých operačních programů evropských fondů a ostatní dotační příležitosti pro MČ Praha 7.
  • Připravuje projektové žádosti do jednotlivých operačních programů evropských fondů a dalších dotačních programů dle potřeby MČ Praha 7.
  • Zajišťuje realizaci projektů financovaných z evropských fondů a projektů souvisejících s aktivitami MA21, ostatních strategických projektů a dalších dotačních programů.
  • Spolupracuje na tvorbě dílčích koncepcí v oblasti projektového, strategického a procesního řízení a v oblasti MA21.
  • Zajišťuje implementaci Strategického plánu rozvoje MČ Praha 7.
  • Připravuje dílčí akční plány Strategického plánu rozvoje MČ Praha 7.
  • Spolupracuje na tvorbě strategie rozvoje Úřadu.
  • Realizuje, implementuje a aktualizuje Místní akční plán rozvoje vzdělávání pro správní obvod Praha 7 včetně souvisejících dokumentů.
  • Organizuje osvětové kampaně a osvětové akce k udržitelnému rozvoji.
  • Podílí se na zapojování obyvatel do projektů rozvoje MČ P7.
  • Zapojuje zástupce občanského sektoru a podnikatelského sektoru do aktivit v rámci MA21, vytváří místní partnerské sítě.
  • Koordinátor MA21 plní funkci tajemníka Komise Zdravého města, MA21 a participace.
  • Uveřejňuje zprávy o MA 21 v místních/regionálních/celostátních médiích.
  • Aktivně zveřejňuje vlastních příklady dobré praxe v rámci akcí regionálního významu.
  • Připravuje materiály na jednání Rady a Zastupitelstva.
  • Vede spisovou službu, zajišťuje jednotný postup spisové agendy. Přijímá, vyřizuje, eviduje a ukládá korespondenci.
  • Plní úkoly dle pokynů Rady a vedoucí Odboru KST.

Úřad městské části Praha 7
Odbor kancelář starosty a tajemníka - oddělení dotací, strategií a projektového řízení

pondělí a středa
úterý, čtvrtek a pátek
po předchozí domluvě
placeholder

Hradecká Soňa Bc.

vedoucí oddělení
tel. +420608771700
HradeckaS@Praha7.cz

Ernestová Barbora

projektová manažerka
tel. +420604487829
ErnestovaB@Praha7.cz

Mydlilová Jana Mgr.

metodička
tel. +420605442939
MydlilovaJ@Praha7.cz

Kříž Václav Mgr.

projektový manažer
KrizV@Praha7.cz

Kolínský Ondřej Bc., MSc.

koordinátor MA21
tel. +420773193823