Poliklinika Prahy 7 hledá do svého stabilního a přátelského týmu kolegyni/kolegu na kumulovanou pozici provozní/ho manažera a personalisty pro zajištění efektivního provozu a administrativní podporu vedení zdravotnického zařízení se 16 lékařskými odbornostmi. Jedná se o zaměstnání na plný úvazek s nástupem ihned.

Požadavky:

• Ukončené středoškolské vzdělání
  • Velmi dobrá znalost práce na PC (MS Office, Excel)
  • Velmi dobré organizační schopnosti, pečlivost a odpovědnost
  • Velmi dobré komunikační schopnosti
  • Samostatnost, loajalita, flexibilita a iniciativní přístup, ochotu se učit nové věci

Výhodou:

• Zkušenosti ze zdravotnictví či provozu lékařské ambulance
  • Orientace v systému vykazování péče na zdravotní pojišťovny či práce s programem na vykazování péče (Medicus, PC doktor apod.)

PP7 nabízí:

• Příjemné pracovní prostředí v centru Prahy na Letné
  • Plat a osobní ohodnocení odpovídající náročnosti pozice a předchozím zkušenostem
  • Možnost profesního a finančního růstu, možnost podílet se na nových projektech ve zdravotnictví
  • Další zaměstnanecké benefity: 3 dny placeného volna – tzv. „sick days“, 5 týdnů dovolené, stravenky

Náplň práce:

PROVOZNÍ MANAŽER/KA

Organizační a administrativní zajištění provozu Polikliniky Prahy 7 – zdravotnického zařízení se 16 lékařskými odbornostmi, především pak:

• koordinace sekretariátu, recepce a externích spolupracovníků (správa IT, vykazování dávek)
  • příprava, evidence smluv, objednávek a provozních záležitostí dle platné legislativy ve zdravotnictví
  • komunikace se zdravotními pojišťovnami a dalšími státními institucemi ve zdravotnictví
  • kontrola, aktualizace, příprava interních směrnic a opatření ředitelky
  • zastupování ředitelky v době její nepřítomnosti

PERSONALISTIKA:

• inzerce a aktivní vyhledávání lékařů/sester, vedení pohovorů, agenda spojená s personalistikou v ZZ
  • evidence a plánování školení a vzdělávání zaměstnanců, certifikáty celoživotního vzdělávání, atestace apod.
  • příprava a nastavení systému odměňování zaměstnanců, pracovní řád apod.

Úvazek: 1,0

Nástup: ihned

V případě vašeho zájmu zašlete životopis a motivační dopis na sekretariat@pp7.cz

Více informací o Poliklinice Prahy 7 se dozvíte na webu poliklinikaprahy7.cz