Upozorňujeme občany, že Úřad MČ Praha 7 je otevřen pouze v pondělí a středu po 3 hodiny. Z rozhodnutí vlády přešly všechny úřady na omezený provoz. Ten spočívá ve vykonávání jen nezbytně nutné agendy, omezení osobních kontaktů s veřejností či klienty i mezi zaměstnanci a snížení počtu zaměstnanců na pracovišti na nezbytně nutné minimum. Úřad Prahy 7 (pracoviště U Průhonu 38 i U Průhonu 11) je do odvolání otevřen v pondělí 8:00 – 11:00 hod. a ve středu 13:00 – 16:00 hod. Infocentrum Milady Horákové 2 je uzavřeno.

Infolinka Prahy 7: 734 521 840 (všední dny, 8 – 16 hod.)

Mobilní rozhlas: Praha 7 pravidelně komunikuje novinky a aktuální opatření také přes bezplatnou službu Mobilní rozhlas. Zaregistrujte se do Mobilního rozhlasu, aby vám nic neuniklo a důležité zprávy jste dostávali přímo do své e-mailové schránky či svého telefonu. Více o Mobilním rozhlasu a možnostech registrace najdete ZDE.

Otevírací hodiny Úřadu MČ Praha 7 pro veřejnost:

pondělí     8:00 – 11:00 hod.

středa      13:00 – 16:00 hod.

Prosíme občany, aby i v tyto dny omezili návštěvy úřadu pouze na nutné případy a v rámci možností využívali vzdálené komunikace. Zároveň žádáme návštěvníky, aby na úřad nechodili v případně zvýšené teploty či dalších zdravotních komplikací a respektovali hygienická opatření. Při příchodu na úřad může být provedeno kontrolní měření teploty.

Děkujeme za pochopení při této mimořádné situaci a ohleduplnost vůči pracovníkům i dalším návštěvníkům úřadu.