Česky   English
Volný čas > Kultura > Úsek občanských záležitostí

Úsek občanských záležitostí

1) Vítání občánků

Co dělat, když chci své dítě přihlásit na slavnostní vítání dětí?

Pokud máte zájem se společně se svými dětmi zúčastnit slavnostního obřadu vítání občánků, můžete se kdykoliv během roku přihlásit na Odboru kultury a sportu ÚMČ Praha 7.

Svou žádost vyřídíte u Bc. Kristýny Philippové, a to osobně v kanceláři č. 207, 2. patro, telefonicky na čísle 220 144 014 nebo na e-mailové adrese PhilippovaK@praha7.cz .

Obřady se konají v obřadní síni městské části Praha 7, Nad královskou oborou 17 (vchod z Čechovy ulice) vždy dva nebo tři čtvrtky v měsíci. Slavnostní vítání dětí je doprovázeno vystoupením profesionálních umělců. Součástí obřadu je zápis do pamětní knihy a fotografování dětí s rodinnými příslušníky. Pro děti máme připraveny drobné dárky. Na obřady zveme jen přihlášené děti.

Těšíme se na setkání s celou Vaší rodinou, babičkami a dědečky.

 

2) Jubilejní sňatky

Budete v letošním roce slavit vzácné jubileum 50, 55, 60 nebo i více let společného života v manželství?

Rádi bychom při této příležitosti projevili slavnostním obřadem úctu Vašemu dlouholetému manželskému soužití v obřadní síni nebo u Vás doma.

Informaci o vašem výročí nám prosím sdělte písemně na e-mailovou adresu: PhilippovaK@praha7.cz, korespondenčně na adresu:

Městská část Praha 7
Odbor kultury a sportu
nábř. Kpt. Jaroše 1000
170 00 Praha 7

nebo nás navštivte osobně na výše uvedené adrese ve 2. patře budovy, kancelář č. 207.

Případné dotazy volejte na telefonní číslo: 220 144 014

Obřady se konají zpravidla v pátek od 14 h v obřadní síni městské části Praha 7 nebo je možné si dohodnout individuální termín. Jubilejní obřady jsou pro občany bezplatnou službou. Tato jubilea nám mohou oznámit i rodinní příslušníci nebo přátelé manželské dvojice.

 

Babička ze sousedství

Jste aktivní senior, hledáte smysluplné využití volného času nebo vídáte svá vnoučata jen zřídka a rádi byste byli užiteční? Jste rodiče a bydlí prarodiče vašich dětí daleko a uvítali byste občas hlídání? Dejte o sobě vědět na nástěnky projektu Babička ze sousedství, které naleznete v Informačních centrech Prahy 7 a ve 2. patře u kanceláře č. 207.

06.12.2017 - Administrátor P7 ; Přečteno: 12971 xCopyright © 2012 Městská část Praha 7