Česky   English

Zastupitelstvo

Seznam členů Zastupitelstva Městské části Praha 7

 

PRAHA 7 SOBĚ
http://www.praha7sobe.cz/

1.

Mgr. Jan Čižinský CizinskyJ@p7.mepnet.cz
2. MgA. Hana Treštíková TrestikovaH@p7.mepnet.cz
3. PhDr. Richard Biegel, Ph.D. BiegelR@p7.mepnet.cz
4. Ing. Kamil Vavřinec Mareš MaresKV@p7.mepnet.cz
5. Ing. arch. Kateřina Vídenová VidenovaK@p7.mepnet.cz
6. Pavel Vyhnánek, M. A. VyhnanekP@p7.mepnet.cz
7. Pavel Zelenka ZelenkaP@p7.mepnet.cz
8. Ing. Aleš Navrátil NavratilA@p7.mepnet.cz
9. Ing. Jakob Hurrle HurrleJ@p7.mepnet.cz
10. Ing. Karel Štolc, CSc. StolcK@p7.mepnet.cz
11.

Hana Holubkovová

HolubkovovaH@p7.mepnet.cz
12. PhDr. Ing. arch. Lenka Burgerová BurgerovaL@p7.mepnet.cz
13. Pavel Škarecký SkareckyP@p7.mepnet.cz
14. Mgr. Linda Sokačová SokacovaL@p7.mepnet.cz
15. Pavel Smetáček SmetacekP@p7.mepnet.cz

 

Koalice PRO 7: Strana zelených, Piráti SNK ED a NEZÁVISLÍ
http://koalicepro7.cz/

16. Mgr. Ondřej Mirovský M.EM MirovskyO@p7.mepnet.cz
17.

Mgr. Silvie Kratochvílová

KratochvilovaS@p7.mepnet.cz
18.

David Večeřa

VeceraD@p7.mepnet.cz
19.

František Vosecký

VoseckyF@p7.mepnet.cz

 

TOP 09
http://www.top09.cz/regiony/praha/regionalni-organizace/praha-7/

20. Miroslav Tutter MBA. TutterM@p7.mepnet.cz
21. Ing. Richard Lehmann M.A. LehmannR@p7.mepnet.cz
22. Mgr. Klára Pavlíčková PavlickovaK@p7.mepnet.cz

 

ANO 2011
http://praha7.anobudelip.cz/

23. Ing. Michal Hašek

HasekM@p7.mepnet.cz

24. Jan Svoboda SvobodaJ@p7.mepnet.cz

 

Občanská demokratická strana
http://www.ods.cz/

25. MUDr. Tomáš Kaštovský KastovskyT@p7.mepnet.cz
26. Josef Neuberg NeubergJ@p7.mepnet.cz
27. Petr Kantor KantorP@p7.mepnet.cz

 

Česká strana sociálně demokratická
http://www.cssd.cz/

28. Mgr. Daniel Štěpán StepanD@p7.mepnet.cz
29. Jaroslava Nguyenová NguyenovaJ@p7.mepnet.cz
21.11.2014 - Administrátor P7 ; Přečteno: 1332 x



Copyright © 2012 Městská část Praha 7