Česky   English
O Praze 7 > Úvodní strana > Aktuality

Nepoužité parkovací lístky je možné do 30. dubna vrátit

V souvislosti s přechodem na nový systém placeného stání je od 1. 2. 2018 možné vracet nepoužité stírací parkovací lístky do modrých zón. Žádosti o vracení peněz bude možné podávat do 30. dubna 2018 v budově Magistrátu hl. m. Prahy, Jungmannova 35/29, Praha 1 (Škodův palác) po předchozí domluvě na tel.: 236 002 138.

Nárok na náhradu za nepoužité lístky mají fyzické i právnické osoby. Pokud nevrací parkovací lístky přímo žadatel, nebo osoba oprávněná jednat za firmu, je potřeba, aby osoba, která vrácení žádá, byla k tomuto úkonu zplnomocněna. Vrácení částky bude provedeno pouze převodem na účet, který žadatel uvede. Pokud bude žadatel zastoupen na základě plné moci, musí být číslo účtu uvedeno v této plné moci.

Ideální je, pokud řidiči doloží doklad o koupi lístků. Pokud doklad nemají, musí pracovníci magistrátu provést kontrolu jejich pravosti.

Nelze vracet parkovací lístky, které jsou poškozené (neúplné lísky, roztržené, s odřenými políčky, atd.) nebo které mají na zadní straně vyznačeno omezení data použitelnosti. Náhrada nenáleží ani za parkovací lístky desetihodinové, které byly použitelné od roku 2008 do roku 2016.

 

Více informací naleznete zde:

Metodika_parkovaci_listky.pdf

 

parkovacilistek.jpg

31.01.2018 - Martin Vokuš ; Přečteno: 469 xCopyright © 2012 Městská část Praha 7