O Praze 7 > Úvodní strana > Aktuality

Semináře právního poradenství pro SVJ v Praze 7 zdarma

Ve středu 12. 10. se na Úřadě MČ Praha 7 uskutečnil další seminář z cyklu bezplatného právního poradenství pro společenství vlastníků jednotek. Následující tematické přednášky se konají 1. a 29. listopadu.

„Snažíme se našim občanům přiblížit to podstatné, čemu při správě SVJ mohou čelit. Chceme jim vysvětlit různá právní úskalí, poradit jim, jak efektivně hospodařit, vést účetnictví či například jak postupovat při plánování revitalizace domu,“ uvedl zástupce starosty Prahy 7 Kamil Vavřinec Mareš.

Semináře s právníky zaměřené na problematiku SVJ se konají v budově Úřadu MČ Praha 7 (zasedací místnost 225, 2. patro, nábř. Kpt. Jaroše 1000/7, Praha 7) a jsou určeny pro statutární zástupce SVJ z Prahy 7.

V letošním roce jsou připraveny ještě dvě přednášky, které se uskuteční v následujících termínech:

1. 11. 2017 od 17.00 do 19.00 h - revitalizace domu, investiční akce, smluvní vztahy, zabezpečení

29. 11. 2017 od 17.00 do 19.00 h -  hospodaření SVJ, nakládání se společnými částmi domu

Účast na seminářích je zdarma. Zúčastnit se mohou dvě osoby za SVJ z Prahy 7, především pak předsedové SVJ nebo jimi pověření zástupci. Z důvodu omezené kapacity je třeba předem zajistit rezervaci na e-mailu: GregorovaJ@praha7.cz

Účastníci seminářů obdrží rovněž tematicky zaměřenou brožurku a po dobu dvou týdnů po absolvování semináře mohou přednášejícím zasílat doplňující e-mailové dotazy.

seminář SVJ.jpg

seminář SVJ1.jpg