Česky   English
Volný čas > Pozvánky na akce > Kalendář akcí

Festival Storytelling! 2017

Obrázek bez popisku

Festival Storytelling! 2017 – vypravěči se už počtvrté sejdou v Café Lajka

V sobotu 7. října 2017 se v pražské kavárně Café Lajka uskuteční 4. ročník festivalu Storytelling! 2017 s ústředním tématem Doma.

Je vaše doma v maringotce na cestách, v rodinném domě s deseti dětmi a dvaceti psy nebo ve víru nočního velkoměsta? O hledání a nalézání svého doma budou na Festivalu Storytelling! 2017 vyprávět profesionální vypravěči ze souboru Slovosledi, Anatol Svahilec autor velmi expresivně a teatrálně zpracovaných příběhů, a hlavně zahraniční host, břitce vtipná i křehce dojemná vypravěčka Soula Notos. Ta ve své one woman show láme hranice mezi storytellingem a stand-up comedy a podává téma svého vyrůstání v řecké rodině v Nizozemsku s obrovskou dávkou nadhledu a ironie.

Chcete si nechat vyprávět příběh podle Vašich představ? V Jukeboxu posluchače čeká vyprávění příběhů na přání, příběhů prastarých i autorských, dojemných i zábavných, sebeironických i zenových. Nebude chybět ani dávka slam poetry. Všechny příběhy spojuje jediné téma – doma a hledání svého místa pod sluncem. „Návštěvníky Festivalu Storytelling! 2017 čeká večer plný příběhů, který otevře brány fantazie. Storytelling je návrat a znovuobjevování hluboce zakořeněné tradice vyprávění. Je to ta nejpřirozenější lidská činnost i umění zároveň. Festival Storytelling! 2017 je zároveň vrcholem české vypravěčské scény. Příběhy posluchače chytí u srdce, budete se smát, rozjímat i přemýšlet a to vše v příjemných prostorách Café Lajka, kam všechny tímto zveme,“ říká ředitelka Spolku Storytelling Barbora Schneiderová.

FESTIVAL STORYTELLING! 2017 / 7.10.2017 / Café Lajka, U Akademie 11, Praha 7

více na: www.story-telling.cz

- ; Přečteno: 62 xCopyright © 2012 Městská část Praha 7