Česky   English
O Praze 7 > Úvodní strana > Aktuality

Garáže na Letné se otevírají, Praha 7 zde má vyhrazené patro pro rezidenty

V pátek 15. 9. se otevírají podzemní garáže na Letné, k dispozici pro veřejnost budou od soboty 16. 9. Ve třech podlažích zde zaparkuje více než 800 aut. Pro rezidenty Prahy 7 je vyhrazeno 2. podzemní patro s 315 parkovacími místy.

Garáže budou v provozu celoročně a nepřetržitě v průběhu celého týdne včetně sobot, nedělí a svátků. Vjezd do garáží je z ulice Milady Horákové, naproti ulice U Sparty

Stání v 1. PP je určeno pro krátkodobé parkování vozidel. Maximálně povolená doba parkování v tomto podlaží je 30 dní. V tomto podlaží je rovněž vyhrazeno 19 parkovacích stání pro vozidla přepravující osoby těžce pohybově postižené.

Stání v 2. PP je určeno výhradně pro vozidla, jejichž provozovatelé mají trvalý pobyt na území městské části Praha 7 a kteří mají s provozovatelem garáží řádně uzavřenou nájemní smlouvu na příslušné parkovací místo.

Stání v 3. PP je určeno pro dlouhodobé parkování vozidel. 

 

Postup vyřízení parkování pro rezidenty

Pro občany s trvalým pobytem na území Prahy 7 je vyčleněno cca 315 parkovacích míst. Cena parkovacího stání pro rezidenty činí 800,- Kč/měsíc.

Zájemci o toto parkování si mohou od pondělí 18. 9. zažádat o smlouvu na oddělení zóny placeného stání na Úřadě MČ Praha 7 (přízemí, kancelář č. 31). Zájemce prokáže trvalý pobyt na území Prahy 7 a právní vztah k vozidlu, se kterým bude chtít v garážích parkovat. Na základě toho obdrží smlouvu s provozovatelem garáží. Parkovací místo v garážích pak definitivně získá po té, kdy smlouvu s potvrzeným trvalým pobytem doručí provozovateli do kanceláře v garážích na Letné. Provozovatel s žadatelem smlouvu uzavře na dobu neurčitou s měsíční výpovědní lhůtou. Zároveň mu předá magnetickou parkovací kartu ke garážím, kde bude mít po dobu trvání smlouvy vyčleněno své parkovací místo v 2. podzemním podlaží. 

 

Provozovatelem garáží je spol. OK Služby Praha, s.r.o.

garáže.jpg

 

ceník.jpg

 

15.09.2017 - Martin Vokuš ; Přečteno: 2771 xCopyright © 2012 Městská část Praha 7