O Praze 7 > Úvodní strana > Aktuality

Praha 7 nabízí tři startovací ateliéry pro začínající umělce

MČ Praha 7 vyhlásila výběrové řízení na pronájem tří nebytových prostor zařazených do projektu Startovací ateliéry pro začínající umělce.

V rámci projektu kreativní čtvrti Art District 7 nabízí sedmá městská část mladým umělcům startovací ateliéry za zvýhodněné nájemné. Projekt je určen pro studenty nebo čerstvé absolventy uměleckých škol (do pěti let od studia), kteří v rámci výběrového řízení na pronájem představí svůj záměr zapojení do kulturního života v Praze 7.

Aktuálně je možnost zapojit se do soutěže o pronájem tří nebytových prostor na níže uvedených adresách:

Vinařská 458/1podrobnosti zde

Komunardů 431/12podrobnosti zde

Korunovační 310/2 podrobnosti zde

V odkazu na podrobnosti budete přesměrováni na konkrétní stránku nebytového prostoru, kde naleznete veškeré potřebné údaje, včetně fotografií a schémat.

Případné uchazeče prosíme, aby se podrobně seznámili s pravidly zapojení do soutěže o startovací ateliéry zde: Pravidla pro poskytnutí NBP - Art District 7

Více informací, včetně příslušných formulářů, naleznete v sekci Nebytové prostory.

Nabídky na pronájem startovacích ateliérů je třeba doručit na podatelnu Úřadu MČ Praha 7 nejpozději do 4. 10. 2017 do 11.30 hod. Hodnocení došlých nabídek proběhne na zasedání Kulturní komise Rady MČ Praha 7 dne 4. 10. 2017 od 17.00 hod.

14.09.2017 - Martin Vokuš ; Přečteno: 1618 x