O Praze 7 > Úvodní strana > Aktuality

Havárie horkovodní šachty v křižovatce Františka Křížka x Kostelní

Po dnešních vydatných srážkách a nadměrném provozu v ulici Kostelní spojeném s uzavírkou ulice Veletržní se začal hroutit roh opravované horkovodní šachty v křižovatce ulic Františka Křížka a Kostelní.

Z tohoto důvodu je společnost  realizující rekonstrukci horkovodu nucena rozšířit zábor v křižovatce pro okamžitou sanaci havarované šachty a tím nebude umožněn obousměrný průjezd skrz křižovatku a vjezd směrem do Skalecké ulice.

Je proto nutné dodatečné dopravní řešení pro odstranění této havárie spočívající v následujících opatřeních:

• ulice Kostelní bude v celém úseku Dukelských hrdinů - Kamenická jednosměrná ve směru Letenské náměstí
  • objízdná trasa ve směru Dukelských hrdinů bude vedena a vyznačena: Kostelní - vlevo Kamenická - vpravo Milady Horákové - vlevo Františka Křížka - vpravo Heřmanova - Dukelských hrdinů
  • ulice Františka Křížka bude uzavřena v úseku Kostelní - Skalecká
  • ulice Skalecká bude zaslepena před domem č.p. 17
  • z ulice Františka Křížka v úseku Vinařská - Kostelní bude umožněno pouze pravé odbočení

Toto opatření platí od sobotního rána 12.8. z důvodu menších intenzit provozu a bude ukončeno v co nejkratším možném termínu, řádově za 1 týden.

Schéma dopravního opatření, které zároveň dostala na vědomí Policii ČR, odboru služby dopravní Policie
11.08.2017 - Administrátor P7 ; Přečteno: 461 x