O Praze 7 > Úvodní strana > Aktuality

Aktuální dopravní omezení na území Prahy 7

Vážení občané, přinášíme vám souhrn aktuálních dopravních omezení na území Prahy 7.

Omezení provozu v ulici Veletržní

Od 1. do 26. 8. je z důvodu opravy vozovky, kterou realizuje Technická správa komunikací,  omezený provoz v ulici Veletržní.

V současné době je provoz  veden ve směru Dukelských hrdinů v jednom jízdním pruhu. Ve směru Letenské náměstí je provoz veden po objízdné trase přes nábř. kpt. Jaroše a Letenský tunel.

Výluka tramvajových linek mezi Vltavskou a Strossmayerovým náměstím

Od 1. do 26. 8. nejedou tramvaje v úseku Vltavská – Strossmayerovo náměstí.  Důvodem je oprava tramvajové trati v ul. Antonínská.

Tramvaje 1 a 25 budou v úseku Maniny – Strossmayerovo náměstí jezdit přes Ortenovo náměstí, Nádraží Holešovice a Výstaviště Holešovice.

Mezi zastávkami Strossmayerovo náměstí a Výstaviště Holešovice bude vedena linka 12 přes stanici Veletržní palác.

Tramvaj 6 pojede od Masarykova nádraží přes zastávky Bílá labuť a Vltavská do zastávky Dělnická, kde bude ukončena a dál bude pokračovat jako nová linka 36. Její tras povede přes Nádraží Holešovice, Strossmayerovo náměstí a Náměstí Republiky do zastávky Bílá labuť.

Více informací naleznete zde

Rekonstrukce horkovodů na Letné

V oblasti Letné probíhá oprava horkovodních rozvodů, kterou realizuje spol. Pražská teplárenská a. s.

Od 13. 7. do 6. 8. probíhají práce na následujících místech:

• část ul. Dobrovského, v úseku mezi ul. Nad štolou a Ovenecká
  • ul. Ovenecká, v úseku mezi ul. Dobrovského a Letohradská
  • ul. Letohradská, v úseku mezi ul. Ovenecká a Nad štolu, úsek ul. Ovenecká – Muzejní je uzavřen pro průjezd, objízdná trasa je vedena ul. Jirečkova
  • část ul. Nad štolou, u křižovatky s ul. Letohradská

Od 28. 7. Do 25. 8. rekonstrukce probíhá na níže uvedených místech:

• ul. Františka Křížka, v úseku mezi ul. Milady Horákové a Skalecká, část ul. Skalecká k č. 17.
  • ul. Kostelní, v úseku mezi ul. Františka Křížka a Kamenická
  • ul. Kamenická, v úseku od ul. Kostelní k domu č. 5.
  • ul. Letohradská, v úseku od ul. Františka Křížka k domu č. 10.

Od 11. 8. Do 8. 9. rekonstrukce probíhá na níže uvedených místech:

• ul. Kostelní, v úseku od domu č. 2 až k domu č. 10
  • ul. Vinařská, v celém úseku
  • ul. Veverkova, v úseku od domu č. 1 až k domu č. 16
  • ul. Dukelských hrdinů, v úseku od domu č. 19 až k domu č. 29

Úplná uzavírka je v ulici Veverkova v úseku Milady Horákové - Vinařská.

Děkujeme za trpělivost během ztížených dopravních podmínek, k nimž došlo v důsledku souběhu několika akcí prováděných různými subjekty na území naší městské části.

04.08.2017 - Administrátor P7 ; Přečteno: 1189 x