O Praze 7 > Úvodní strana > Aktuality

V Letenských sadech vznikne bruslařský ovál

Severní část Letenských sadů projde obnovou. Kromě jiného zde vznikne také  bruslařská dráha.

Hlavní město Praha připravuje obnovu severní části Letenských sadů. Součástí této akce bude oprava části městského parku a vybudování bruslařské dráhy. Obnova zahrnuje vegetační úpravy, povrchy komunikací, stavební doplňky, veřejné osvětlení, drobnou architekturu a mobiliář. Součástí stavby je realizace odpočívadel se stoly a lavičkami a instalace herních a fitness prvků.

Realizovaný okruh pro rekreační bruslení a doplnění prvků mobiliáře a herních sestav zvýší atraktivitu a vybavenost parku celoměstského významu. Oprava a oživení cest pro pěší a obnova vybavení parkové plochy je nezbytná z důvodu jejich nevyhovujícího a zastaralého stavu.

21.07.2017 - Martin Vokuš ; Přečteno: 795 x