O Praze 7 > Úvodní strana > Aktuality

Otevření garáží na Letné se blíží

Podle informací z hlavního města Prahy budou garáže na Letné otevřeny do konce letních prázdnin. Praha 7 bude v příštím týdnu rezidenty informovat o možnosti pronájmu parkovacích stání.

Pražští radní by měly v příštím týdnu schválit pronajímatele garáží. Praze 7 je pro její obyvatele přislíbeno jedno patro, kam se vejde 315 aut. Konkrétní podmínky pro obyvatele Sedmičky se dojednávají, ale pravděpodobná částka za parkování bude 800 Kč měsíčně (s parkovací kartou i bez ní).

V příštím týdnu budeme všechny rezidenty Prahy 7 informovat o dalších krocích. Pokud již nyní víte, že budete mít zájem o parkovací stání na Letné, můžete se obracet na Odbor dopravy prostřednictvím e-mailu: hallym@praha7.cz.

12.7.2017 - Administrátor P7 ; Přečteno: 1437 x