O Praze 7 > Tiskové zprávy > Tiskové zprávy 2017

Dopravě během Metronome Festivalu pomůže posílení MHD i záchytné parkoviště u Trojského mostu

Výstaviště Holešovice Praha bude ve dnech 23. a 24. června patřit velké hudební akci Metronome Festival Prague. Návštěvníci festivalu budou moci využít posílených linek MHD i záchytného parkoviště u Trojského mostu.

„Metronome Festival je jednou z největších hudebních událostí v metropoli. Jsme rádi, že se podařilo vyjednat posílení MHD i zajištění parkování pro návštěvníky, které by mělo pomoci ochránit parkování rezidentů Prahy 7. Dobrou zprávou je, že záchytné parkoviště u Trojského mostu po ukončení festivalu nezmizí, ale bude uvedeno do provozu jako záchytné parkoviště ZOO,“ uvedl zástupce starosty Prahy 7 Ondřej Mirovský

Záchytné parkoviště je umístěno mezi ulicemi Pod Lisem a Povltavskou, přístupné je z ul. Povltavská. Je zde k dispozici 250 parkovacích míst, která lze rezervovat na webu festivalu: https://www.metronomefestival.cz/cz/doprava.html

Pro přepravu z parkoviště na Výstaviště pak lze využít MHD, kde jako jízdenka slouží platná vstupenka na Metronome Festival Prague.

Parkoviště u Trojského mostu by mělo již od července sloužit jako záchytné parkoviště pro pražskou ZOO.

Po ukončení hlavního večerního programu festivalu (cca 23:30 v pátek i v sobotu) bude posílený provoz metra ve směru do centra.  Poslední spoj odjíždí ze stanice Nádraží Holešovice v 0:15 hodin. Pro noční přepravu lze využít provoz tramvajových linek 93 a 94 přímo od Výstaviště do centra města s odjezdy každých 10 minut od 0:20 do 4:30 hod.

Obrázek bez popisku

23.06.2017 - Administrátor P7 ; Přečteno: 318 x