O Praze 7 > Úvodní strana > Aktuality

Rekonstrukce horkovodů na Letné

V oblasti Letné probíhá oprava horkovodních rozvodů, kterou realizuje spol. Pražská teplárenská a. s. Přinášíme vám průběžně aktualizované zprávy o postupu prací.

Od 10. 6. do 26. 6. opravy probíhají v ulici Dobrovského v úseku Ovenecká – U Letenského sadu a v části ulice U Letenského sadu. Ve směru k Národnímu technickému muzeu je uzavřena křižovatka ulic Ovenecká a Dobrovského. Objížďka je vedena ul. Dobrovského a U Letenského sadu, ve směru z Kostelní ulice ulicí Nad štolou.

Od 12. 6. do 2. 7. je uzavřena ulice Františka Křížka v úseku mezi ul. Veletržní a Heřmanova.

Od 14. 6. do 7. 7. probíhají výkopové práce v ulici Haškova v úseku mezi ul. Veletržní a Heřmanova, průjezd zůstane zachován.

Od 24. 6. do 21. 7. proběhnou se zachováním průjezdu také opravy v ulici Ovenecká, v úseku ul. Milady Horákové.

Od 26. 6. do 23. 7. se práce přesunou do ulice U Letenského sadu, v úseku ul. Dobrovského – Letohradská, také zde zůstane průjezd zachován.

Již dříve jsme vás informovali o plánované výluce tramvajové dopravy v ul. Milady Horákové, k níž dojde od 1. 7. do 10. 7. Více informací naleznete zde:

O dalším vývoji prací vás budeme informovat.

23.6.2017 - Martin Vokuš ; Přečteno: 861 x