O Praze 7 > Tiskové zprávy > Tiskové zprávy 2017

Startuje druhý ročník podnikatelského inkubátoru Podnikavá 7

Po loňském úspěchu se od 18. dubna na radnici sedmé městské části vrací tým expertů, který připravil program na míru šitý všem začínajícím podnikatelům. Pokud již dlouho přemýšlíte, že byste se pustili do podnikání či máte zajímavý obchodní nápad, pak jste v Praze 7 na dobré adrese.

Cyklus jedenácti volně navazujících přednášek a workshopů pod značkou Podnikavá 7 nabídne recept, jak na funkční podnikatelský plán, kde vzít odvahu a kapitál, jak jednat s investory a jak se vyhnout zbytečným rizikům.

Program Podnikavá 7 navazuje na pilotní ročník, který se uskutečnil v loňském roce. Tento na úrovni místní samosprávy do značné míry unikátní projekt se ihned setkal s velkým ohlasem. Kapacita přednáškových místností byla rychle zcela zaplněna, městská část proto operativně spustila souběžný cyklus.

„Těší mě, že je o tento druh pomoci zájem. Rádi bychom na Sedmičce vychovali nové podnikatele nebo pomohli těm stávajícím a nabídli jim možnost úspěšně začít či dále rozvíjet jejich byznys,“ vysvětluje smysl setkání radní František Vosecký.

Podnikavá 7 startuje 18. dubna od 18 hodin na Úřadě MČ Praha 7 (nábř. Kpt. Jaroše 1000/7) v místnosti č. 225 a pokračovat bude každé druhé úterý.

Prví setkání bude sloužit k představení projektu, vyjasnění vzájemných očekávání a prezentacím podnikatelských nápadů. Dále se program postupně zaměří na finance, personalistiku, daně, právo, plánování, marketing, management a osobní rozvoj. Semináře povedou inspirativní osobnosti a úspěšní podnikatelé.

„Cíle je, aby účastníci byli na konci cyklu schopni prezentovat svůj podnikatelský záměr. Tak jako v loňském roce, vše vyvrcholí vyhlášením těch nejlepších nápadů, jejichž autoři získají hodnotné ceny,“ doplnil František Vosecký.

Pro přihlášení do seminářů Podnikavá 7 je třeba vyplnit dotazník, který naleznete zde:

Kontakt:
email: voseckyf@praha7.cz