Česky   English
O Praze 7 > Úvodní strana > Aktuality

Správní firma Sedmá ubytovací na nové adrese

Správní firma Prahy 7 se stěhuje. Od 6. února naleznete společnost Sedmá ubytovací s.r.o. na nové adrese v ulici Komunardů 46, v tramvajovém oblouku mezi zastávkami Holešovická tržnice a novými bezbariérovými zastávkami Dělnická a Tusarova.

Společnost Sedmá ubytovací zajišťuje kompletní správu nemovitostí městské části. Od minulého roku své služby nabízí i soukromým subjektům, jako jsou sdružení vlastníků jednotek či bytová družstva a má zkušenosti také se správou podílových domů.

„Těší nás, že současné vedení firmy stále zkvalitňuje své služby a díky nim získává klienty i ze soukromého sektoru. Jedině kontaktem se soukromým sektorem se může stát konkurenceschopnou společností, která nebude závislá na příjmech od radnice,“ uvedl zástupce starosty Prahy 7 Kamil Vavřinec Mareš

Společnost Sedmá ubytovací s.r.o. má zároveň na starosti také čistotu městské části.

„Od letošního roku se tato agenda rozšíří. Sjednocujeme systém úklidu. Pod Sedmou ubytovací postupně přejde kompletní strojový úklid i pracovníci ručního úklidu z řad lidí v tíživé životní situaci, kterým radnice zajišťuje práci, když sami zaměstnání sehnat nemohou. Bylo třeba najít odpovídající prostory, kde firma získá potřebné zázemí pro úklidové stroje a další vybavení,“ řekl starosta Prahy 7 Jan Čižinský.     

Sedmá ubytovací s.r.o. takové zázemí získala v objektu na drese Komunardů 46 (za legální graffiti stěnou), který městské části poskytl Magistrát hl. m. Prahy. Zde bude společnost Sedmá ubytovací s.r.o. působit od 6. února.

Kontaktní údaje společnosti se nemění. Naleznete je společně s podrobným popisem poskytovaných služeb na stránkách: www.sedmaubytovaci.cz

Úřední hodiny pro veřejnost:
pondělí a středa 9.00 – 12.00 hodin | 14.00 – 18.00 hodin
nebo operativně po předchozí telefonické dohodě.

20.01.2017 - Administrátor P7 ; Přečteno: 1439 xCopyright © 2012 Městská část Praha 7