Česky   English

Pracovní skupiny

Pracovní skupiny projektu MAP

1) Pracovní skupina - Předškolní vzdělávání (opatření Předškolní vzdělávání a péče)

2) Pracovní skupina - Základní gramotnost (opatření Čtenářská a matematická gramotnost a Rozvoj kompetencí pro aktivní používání cizího jazyka)

3) Pracovní skupina - Inkluzivní vzdělávání (opatření Inkluzivní vzdělávání)

4) Pracovní skupina - Rozvoj podnikavosti a iniciativy (opatření Rozvoj podnikavosti a iniciativy a Kariérové poradenství)

5) Pracovní skupina - Polytechnické a ICT vzdělávání (opatření Rozvoj kompetencí dětí a žáků v polytechnickém vzdělávání, Rozvoj digitálních kompetencí)

6) Pracovní skupina - Občanské kompetence (opatření Rozvoj sociálních a občanských kompetencí a Rozvoj kulturního povědomí a vyjádření)

 

Členové pracovních skupin projektu MAP

1) Pracovní skupina - Předškolní vzdělávání (opatření Předškolní vzdělávání a péče)

1. Člen pracovní skupiny: Bc. Vladimíra Barešová, MŠ nad Kazankou

2. Člen pracovní skupiny: Mgr. Michaela Eklová, Fakultní MŠ při PedF UK, Na výšinách

3. Člen pracovní skupiny: Mgr. Eva Fejková, ZŠ Strossmayerovo náměstí

4. Člen pracovní skupiny: Jaroslava Hejkalová, MŠ Tusarova

5. Člen pracovní skupiny: Aneta Horká, Člověk v tísni, pobočka Praha

6. Člen pracovní skupiny: Bc. Hana Kotounová, MČ P7 - odborný garant

7. Člen pracovní skupiny: Alice Losenická, MŠ Letohradská

8. Člen pracovní skupiny: Bc. Šárka Maštalířová, MŠ Tusarova

9. Člen pracovní skupiny: Lucie Nyklová, DiS., MŠ PedF UK U Studánky

10. Člen pracovní skupiny: Mgr. Jiří Svoboda, Dům dětí a mládeže, Praha 7

11. Člen pracovní skupiny: Pavla Šandová, MŠ Kostelní

12. Člen pracovní skupiny: Ing. et Bc. Marta Šturcová, MŠ Tusarova

13. Člen pracovní skupiny: Monika Vagenknechtová, Katolická MŠ sv. Klimenta

14. Člen pracovní skupiny: Bc. Anna Vaňková, DiS., Fórum rodičů, z.s.

 

2) Pracovní skupina - Základní gramotnost (opatření Čtenářská a matematická gramotnost a Rozvoj kompetencí pro aktivní používání cizího jazyka)

1. Člen pracovní skupiny: Mgr. Eva Fejková, ZŠ Strossmayerovo náměstí

2. Člen pracovní skupiny: Mgr. Nikola Frkalová, MŠ PedF UK U Studánky

3. Člen pracovní skupiny: Ditta Kocourková, MŠ Letohradská

4. Člen pracovní skupiny: Bc. Hana Kotounová, MČ P7 - odborný garant

5. Člen pracovní skupiny: PhDr. Hana Moraová, ZŠ Fr. Plamínkové s rozšířenou výukou jazyků

6. Člen pracovní skupiny: Ing. Jakub Petr, MČ P7 - odborný garant a zástupce rodičů a zaměstnavatelů

7. Člen pracovní skupiny: Mgr. Iva Schmittová, ZŠ Korunovační

8. Člen pracovní skupiny: Mgr. Ludmila Schullerová, MŠ PedF UK U Studánky

9. Člen pracovní skupiny: Kateřina Šrámková, ZŠ Trojská

10. Člen pracovní skupiny: Tomáš Taich, ÚMČ P7 – práce s cizinci a romskou menšinou, integrace

 

3) Pracovní skupina - Inkluzivní vzdělávání (opatření Inkluzivní vzdělávání)

1. Člen pracovní skupiny: Eliška Hondlová, ZŠ T. G. Masaryka, Ortenovo náměstí

2. Člen pracovní skupiny: Aneta Horká, Člověk v tísni, pobočka Praha

3. Člen pracovní skupiny: Bc. Hana Kotounová, MČ P7 - odborný garant

4. Člen pracovní skupiny: Kateřina Kracíková, Bratrská škola – církevní ZŠ

5. Člen pracovní skupiny: Kateřina Laskovská, ÚMČ P7

6. Člen pracovní skupiny: Bc. Šárka Maštalířová, MŠ Tusarova

7. Člen pracovní skupiny: Mgr. Bc. Zora Malina Matoušů, ZŠ T. G. Masaryka, Ortenovo náměstí

8. Člen pracovní skupiny: PhDr. Antonín Mezera, Pedagogicko-psychologická poradna pro Prahu 7 a 8

9. Člen pracovní skupiny: PaedDr. Marie Nováková, Bratrská škola – církevní ZŠ

10. Člen pracovní skupiny: Mgr. Vilma Ottová, ZŠ Strossmayerovo náměstí

11. Člen pracovní skupiny: Mgr. Božena Palusgová, ZŠ Strossmayerovo náměstí

12. Člen pracovní skupiny: Mgr. Tereza Pánková, ZŠ Korunovační

13. Člen pracovní skupiny: Mgr. Dana Prošková, MŠ a ZŠ Tusarova

14. Člen pracovní skupiny: Božena Průšová, MŠ Letohradská

15. Člen pracovní skupiny: Kateřina Šrámková, ZŠ Trojská

16. Člen pracovní skupiny: Ing. et Bc. Marta Šturcová, MŠ Tusarova

17. Člen pracovní skupiny: Tomáš Taich, ÚMČ P7 – práce s cizinci a romskou menšinou, integrace

18. Člen pracovní skupiny: Mgr. Kateřina Tůmová, ZŠ Trojská

19. Člen pracovní skupiny: Nora Valerová, ZŠ Korunovační

20. Člen pracovní skupiny: Bc. Anna Vaňková, DiS., Fórum rodičů, z.s.

 

4) Pracovní skupina - Rozvoj podnikavosti a iniciativy (opatření Rozvoj podnikavosti a iniciativy a Kariérové poradenství)

1. Člen pracovní skupiny: Ing. Bc. Monika Hodaňová, ZŠ T. G. Masaryka, Ortenovo náměstí

2. Člen pracovní skupiny: Hana Chalušová, Fórum rodičů, z.s.

3. Člen pracovní skupiny: Bc. Hana Kotounová, MČ P7 - odborný garant

4. Člen pracovní skupiny: PhDr. Antonín Mezera, Pedagogicko-psychologická poradna pro Prahu 7 a 8

5. Člen pracovní skupiny: Pavel Namyslo, ZŠ Strossmayerovo náměstí

6. Člen pracovní skupiny: Mgr. Martin Provazník, ZŠ Strossmayerovo náměstí

7. Člen pracovní skupiny: Mgr. Petr Roupec, MČ P7 – odborný garant a zástupce neziskového sektoru

 

5) Pracovní skupina - Polytechnické a ICT vzdělávání (opatření Rozvoj kompetencí dětí a žáků v polytechnickém vzdělávání, Rozvoj digitálních kompetencí)

1. Člen pracovní skupiny: Jitka Dědinová, MŠ UUranie, Na Maninách

2. Člen pracovní skupiny: Bc. Jan Juříček, ZŠ Strossmayerovo náměstí

3. Člen pracovní skupiny: Bc. Hana Kotounová, MČ P7 – odborný garant

4. Člen pracovní skupiny: Ing. Kamil Vavřinec Mareš, ÚMČ P7

5. Člen pracovní skupiny: Radka Paulíčková, MČ P7 – odborný garant

6. Člen pracovní skupiny: Mgr. Petr Roupec, MČ P7 – odborný garant a zástupce neziskového sektoru

7. Člen pracovní skupiny: Pavla Schürová, MŠ Letohradská

 

6) Pracovní skupina - Občanské kompetence (opatření Rozvoj sociálních a občanských kompetencí a Rozvoj kulturního povědomí a vyjádření)

1. Člen pracovní skupiny: Mgr. Klára Cibulková, ZŠ T. G. Masaryka, Ortenovo náměstí

2. Člen pracovní skupiny: Mgr. Eva Fejková, ZŠ Strossmayerovo náměstí

3. Člen pracovní skupiny: Marcela Hesová, Bratrská škola – církevní ZŠ

4. Člen pracovní skupiny: Mgr. Jiří Horák, YMCA, Praha

5. Člen pracovní skupiny: Hana Chalušová, Fórum rodičů, z.s.

6. Člen pracovní skupiny: Bc. Hana Kotounová, MČ P7 – odborný garant

7. Člen pracovní skupiny: Radka Kratochvílová, MŠ Letohradská

8. Člen pracovní skupiny: Kateřina Laskovská, ÚMČ P7

9. Člen pracovní skupiny: Pavel Namyslo, ZŠ Strossmayerovo náměstí

10. Člen pracovní skupiny: Mgr. František Rada, ZŠ Strossmayerovo náměstí

11. Člen pracovní skupiny: Mgr. Jiří Svoboda, Dům dětí a mládeže, Praha 7

12. Člen pracovní skupiny: Tomáš Taich, ÚMČ P7 - práce s cizinci a romskou menšinou, integrace

13. Člen pracovní skupiny: Mgr. Jana Topičová, FZŠ PedF UK U Studánky

14. Člen pracovní skupiny: Monika Vagenknechtová, Katolická MŠ sv. Klimenta

15. Člen pracovní skupiny: Bc. Anna Vaňková, DiS., Fórum rodičů, z.s.

21.02.2017 - Tomíček ; Přečteno: 1803 x



Copyright © 2012 Městská část Praha 7