O Praze 7 > Tiskové zprávy > Tiskové zprávy 2016

Praha 7 ocení zásluhy svých občanů

Máte ve svém okolí někoho, kdo nezištně pomáhá potřebným, vede sportovní oddíly, pořádá zajímavé kulturní akce nebo je třeba dlouholetým skvělým učitelem či lékařem? Praha 7 chce od letošního roku začít zásluhy těchto občanů oceňovat. Proto se nyní radnice obrací na širokou veřejnost, která může do 18. září posílat své nominace na Cenu Prahy 7 v některé z vymezených kategorií.

„Každý den potkávám v Praze 7 lidi, kteří například nezištně pomáhají druhým, mají za sebou léta vynikající práce ve školství, kultuře či zdravotnictví, nezvyšují nájemné seniorům či rodinám s dětmi, šíří dobré jméno Prahy 7, pomáhají lidem v nouzi či zachránili někomu život. Tito všichni si zaslouží naše uznání a poděkování. Rádi bychom, aby nám občané pomohli a nominovali své známé a sousedy, abychom je mohli ocenit,“ uvedl Jan Čižinský, starosta Prahy 7.

Občané mohou do 18. září posílat své návrhy na udělení Cen Prahy 7 v následujících kategoriích:

• Za záchranu života
  • Za zásluhy v oblasti školství
  • Za zásluhy v oblasti zdravotnictví
  • Za zásluhy v oblasti kultury
  • Za zásluhy v oblasti sportu
  • Za zásluhy o sousedský život v Praze 7
  • Za šíření dobrého jména městské části
  • Za dobrovolnickou činnost
  • Za pomoc v nouzi

Nominace lze posílat na starostův e-mail: cizinskyj@praha7.cz nebo na adresu:

Jan Čižinský
starosta MČ Praha 7
nábř. Kpt. Jaroše 1000/7
170 00 Praha 7

Připojen by měl být kontakt na nominovanou osobu a krátký text (do 500 znaků) o důvodech její nominace na některou z Cen Prahy 7.

Slavnostní předání cen se uskuteční v listopadu tohoto roku.

12.08.2016 - Tomíček ; Přečteno: 716 x