Volný čas > Senioři > Aktuální články

Rodinný den Prahy 7 na Výstavišti Praha Holešovice

Obrázek bez popisku

Výstaviště Praha Holešovice a Městská část Praha 7 pořádají v neděli 29. května 2016 2. ročník akce Rodinný den Prahy 7 na Výstavišti Praha Holešovice. Pro návštěvníky bude od 13 do 19 hodin připraven bohatý program plný sportu, kultury a zábavy.

„V loňském roce jsme poprvé spojili síly se správcem Výstaviště Rozvojovými projekty Praha a společně jsme připravili velký zábavný den pro celou rodinu. První ročník Rodinného dne na Výstavišti se velmi vydařil, jsem proto ráda, že letos v této úspěšné spolupráci pokračujeme a pomalu nám tu vzniká nová tradice. Na bohatém programu se opět podílí řada kulturních, sportovních a volnočasových organizací z Prahy 7. Věřím, že si malí i velcí návštěvníci užijí pohodové a příjemné odpoledne,“ uvedla radní Prahy 7 Hana Třeštíková.

Pro návštěvníky Rodinného dne Prahy 7 budou po celé nedělní odpoledne připraveny workshopy, divadelní představení, hry a sportovní aktivity. Na podiu se představí účinkující z tanečních, sportovních a divadelních skupin a vše vyvrcholí v 18 hodin koncertem Banjo Bandu Ivana Mládka.

Areál Výstaviště bude rozdělen do tematicky laděných zón, jako je Zóna zábavy, Sportovní zóna, Zóna Art District 7 či Zóna zdraví navazující na kampaň Zdravá Sedmička, v rámci které se tento týden konaly zdravotně-preventivní akce na Strossmayerově a Ortenově náměstí.

„Zóna Art District 7 vychází z našeho stejnojmenného projektu, jehož cílem je podporovat kulturní prostředí Prahy 7, napomáhat jeho přirozenému rozvoji a vytvářet vhodné podmínky pro to, aby naše městská část dokázala plnit roli kulturního centra Prahy,“ doplnila Hana Třeštíková.

Sportovní část Rodinného dne se koná jako součást projektu „Praha Evropské hlavní město sportu 2016“.

Vstup po celý den zdarma.

Více informací se dočtete zde:

www.vystavistepraha.eu/rodinnyden/

- ; Přečteno: 1216 x