O Praze 7 > Tiskové zprávy > Tiskové zprávy 2016

Praha 7 bude fandit maratonu

Českou metropoli čeká tradiční maratonský víkend. Již 22. ročník atraktivní sportovní akce s mezinárodním obsazením vyvrcholí v neděli 8. května 2016 hlavním závodem Volkswagen Maraton Praha. Praha 7 tuto akci podpoří fanpointem s doprovodným programem.

„Praha 7 a Pražský mezinárodní maraton patří již řadu let k sobě. Sídlí u nás běžecké centrum Running Mall, kde organizátoři maratonu pořádají svou běžeckou školu, a také územím naší městské části vedou trasy významných běžeckých závodů, včetně toho hlavního. Jsme rádi, že můžeme podpořit vytrvalce z celého světa a zároveň nabídnout široké veřejnosti zajímavé zpestření maratonského programu,“ uvedl radní Prahy 7 František Vosecký.

Městská část Praha 7 vytvoří speciální fanpoint v ulici Jankovcova u Libeňského mostu naproti budově Lighthouse. Na tomto stanovišti bude probíhat doprovodný hudební program. Od 9:15 do 10:00 hodin zde vystoupí skupina Blabuburo se svou bubenická show, od 10:50 do 15:00 hodin se o hudební doprovod postará DJ. Po celou dobu budou běžce podporovat roztleskávačky Lions Cheerleaders.

Pro malé i velké fanoušky budou připraveny fandítka, balónky a cukrová vata zdarma.

06.05.2016 - Administrátor P7 ; Přečteno: 820 x