Česky   English
Volný čas > Pozvánky na akce

Senior fitnes z. s.

Projekt Senior fitnes vznikal pod označením Cvičení pro každý den v polovině 80 let minulého století na FTVS UK, kde na něm společně pracovaly náčelnice oddělení Zdravotní a rekreační tělesné výchovy paní PaedDr. Miluše Matoušová a známá fyzioterapeutka Ludmila Mojžíšová.  Projekt do dnešní podoby dopracoval syn Dr.Matoušové, absolvent FTVS UK a následně také studia sportovního lékařství MUDr. Miloš Matouš.

Cílem projektu je vytvoření podmínek pro pohybové aktivity seniorů a jedinců v preseniorském věku, včetně vedení rekondičně rehabilitačních programů. Zajišťujeme pravidelná cvičení pro různé skupiny seniorů, včetně zdravotně oslabených chronickými nemocemi pohybového aparátu a interními nemocemi. Konečným cílem je pak udržení a prodloužení mobility seniorů a udržení stabilizace nemocných  s chronickým onemocněním.

Senior fitnes z.s. je nezisková organizace, která navazuje na aktivity Kardio klubu Motol a organizuje pohybové aktivity pro cvičence středního a staršího věku.

Naše zdravotní cvičení za poplatek 40,- Kč naleznete:  

  • v Institutu sportovního lékařství v Ovenecké 9, s Janou Hlaďovou v pondělí od 10.00 do 11.00,
  • ve Fit klubu, Bubenská 19, s Marcelou Kašparovou rovněž v pondělí od 11.00 do 12.00.

Ze vzdělávacích aktivit upozorňujeme na nově otevřený kurz němčiny pro začátečníky a mírně pokročilé v Centru Senior Fitnes v Praze 6, v Poliklinice na Petřinách, s lektorkou paní Miluší Machovou každou středu od 9 hodin do 10.30 za poplatek 50,- Kč. 

Přihlásit do kurzu nebo ostatních vzdělávacích a zájmových aktivit v nabídce www.seniorfitnes.cz se můžete na e- mailu: seniorfitnes@seznam.cz

09.02.2016 - Administrátor P7 ; Přečteno: 2617 xCopyright © 2012 Městská část Praha 7