O Praze 7 > Tiskové zprávy > Tiskové zprávy 2015

Starosta Prahy 7 ocenil příslušníky bezpečnostních a záchranných složek

V pondělí 14. prosince 2015 se v Letenském zámečku v Praze 7 uskutečnilo slavnostní předání medailí za zásluhy příslušníkům Policie ČR, Městské policie a Hasičského záchranného sboru.

„Tato událost je pro mě velkou příležitostí k ocenění práce mužů a žen, kteří se v naší městské části dnes a denně podílejí na záchraně lidských životů, zajištění veřejného pořádku a bezpečnosti. Jsem rád, že jsem mohl vyjádřit své upřímné poděkování příslušníkům záchranných a bezpečnostních složek, kteří v Praze 7 v letošním roce sloužili, uvedl starosta Prahy 7 Jan Čižinský.

Medaile za mimořádné zásluhy v oblasti bezpečnosti a veřejného pořádku převzalo z rukou starosty 40 příslušníků bezpečnostních a záchranných složek. Zvláštní ocenění bylo uděleno také řediteli Hasičského záchranného sboru hl. m. Prahy brig. gen. Romanu Hlinovskému, bývalému řediteli Krajského ředitelství policie hl. m. Prahy plk. Luďku Procházkovi, řediteli Obvodního ředitelství policie Praha I plk. Karlu Prommerovi, zástupci ředitele Obvodního ředitelství policie Praha I plk. Františku Zelenkovi a řediteli Městské police hl. m. Prahy Ing. Eduardu Šusterovi.

Obrázek bez popisku

.