O Praze 7 > Tiskové zprávy > Tiskové zprávy 2015

Vedení Prahy 7 posílilo o dva neuvolněné radní

Na zasedání zastupitelstva sedmé městské části v pondělí 7. prosince byl rozšířen počet členů Rady MČ Praha 7. Současnou sedmičlennou radu doplnili dva neuvolnění radní. V tajné volbě byli zvoleni Pavel Zelenka (PRAHA 7 SOBĚ) a František Vosecký (PRO 7).

Na jednání rady, které se uskutečnilo v úterý 8. prosince, byly novým radním přiděleny jejich kompetence. Pavel Zelenka se bude věnovat agendě kolem zajištění sídla radnice. Kompetencemi Františka Voseckého bude sport, Místní agenda 21
a podpora podnikání.

K navýšení počtu členů rady došlo z důvodu obsáhlé agendy, která vyplývá z procesu pořízení nového sídla úřadu. Radnice se zároveň snaží posílit kompetence věnované dalším důležitým oblastem života v Praze 7, jako je rozvoj podnikatelského prostředí, sport a volnočasové aktivity či zapojení občanů do veřejného dění prostřednictvím Místní agendy 21.

Noví členové Rady MČ Praha 7 nejsou uvolnění pro výkon funkce. Nejedná se tedy o plný placený úvazek. Práci pro radnici budou vykonávat vedle svého zaměstnání.

09.12.2015 - Administrátor P7 ; Přečteno: 1035 x