O Praze 7 > Tiskové zprávy > Tiskové zprávy 2015

Praha 7 zve na rozsvícení vánočních stromů a Mikuláše nejen na ledě

Na přelomu listopadu a prosince dojde v Praze 7 k rozsvícení vánočních stromů na Strossmayerově a Ortenově náměstí. Ve čtvrtek 3. prosince pak sedmou městskou část navštíví Mikuláš. Společně s hokejisty Sparty bude dětem nadělovat v Tipsport Areně na Výstavišti.

Slavnostní rozsvícení vánočního stromu na Strossmayerově náměstí se uskuteční ve středu 25. listopadu v 16 hodin. V rámci doprovodného programu vystoupí Kolegium pražských trubačů.

Rozsvícení vánočního stromu na Ortenově náměstí proběhne ve středu 2. prosince v 16 hodin. Na doprovodné akci vystoupí Kühnův dětský sbor.

„Do výzdoby vánočních stromů se letos mohou zapojit i všechny děti. Ozdoby, které si vyrobí, budou moci pověsit na spodní patra obou stromů. Už se moc těšíme, jak nám děti pomohou stromy vyzdobit,“ uvedla Hana Třeštíková, radní Prahy 7.

Zároveň s vánočními stromy bude rozsvícena také vánoční výzdoba v ulicích Dukelských hrdinů, Komunardů a na Strossmayerově náměstí.

Ve čtvrtek 3. prosince od 16 hodin do 18 hodin uspořádá Praha 7 ve spolupráci s HC Sparta Praha velkou mikulášskou nadílku. Akce Mikuláš nejen na ledě se za přítomnosti hokejistů Sparty uskuteční v Tipsport Areně na Výstavišti.

„Děti si zde budou moci zdarma zabruslit, potkat známé hokejisty a oslavit Mikuláše přímo na ledě,“ doplnila Hana Třeštíková.

Připraven bude také bohatý doprovodný program plný her, soutěží a zábavy. Vrcholem podvečera bude setkání s Mikulášem, čerty a anděly.

Vstup na všechny uvedené akce je zdarma. U vánočních stromů i na mikulášské nadílce nebudou chybět horké nápoje pro děti i dospělé.

23.11.2015 - Administrátor P7 ; Přečteno: 909 x