Česky   English
Volný čas > Pozvánky na akce

Angličtinu zvládnete i po padesátce

Studium cizích jazyků je jedinečným způsobem jak prospět své paměti i společenským kontaktům. Neříkejte, že už jste na ně staří! Právě teď je pro studium skvělá doba.

Kurz angličtiny pro studenty od 50 let pořádá nezisková organizace Seniorfitnes pod vedením zkušené lektorky Gabriely Novákové. Zapomeňte na nudu a dril! Každá lekce je vyváženým mixem gramatiky, konverzace, poslechu, her a zábavy. Ve skupince bude max. 12 studentů. Lektorka nestojí u tabule s ukazovátkem, ale věnuje se studentům tak, jak potřebují.

Nestudujte. Bavte se!

Účastníci kurzů si pochvalují veselou domácí atmosféru. Vážně počítejte se spoustou legrace. Nebudete koukat na hodinky, kdy už „zazvoní“. Budete se prostě bavit — a to anglicky!

O lektorce

Ing. Gabriela Nováková pracuje v neziskové organizaci Seniorfitnes od roku 2015. Před tím učila na jazykové škole. Angličtině se profesionálně věnovala také v řadě významných komerčních subjektů. Žila mj. ve Velké Británii a USA. Empatickým a laskavým přístupem ke studentům seniorského věku zařizuje, že se na její lekce těšíte. Výuka probíhá v angličtině s překladem do češtiny podle potřeby studentů. Základní učební pomůckou je citlivost a úsměv.

Informace v kostce

Pokročilost: Kurzy jsou vhodné pro pro začátečníky, mírně pokročilé a pokročilé.

Místo konání: Seniorfitnes, Poliklinika DAM, Stamicova 21, Praha 6 – Petřiny

Termíny: denně 15:45 – 16:45 a 16:45 – 18:15 hodin

Cena: 90minutové lekce stojí jen 50 korun. Kurz si předplatíte na měsíc dopředu.

Přihláška: telefonicky na čísle 721 130 615 nebo písemně na adrese kurzy@seniorfitnes.cz.

Web: http://www.seniorfitnes.cz/clanky/dalsi-nase-aktivity-a-vyuka/vyuka-anglickeho-jazyka/

 

 

09.11.2015 - Administrátor P7 ; Přečteno: 1585 xCopyright © 2012 Městská část Praha 7