O Praze 7 > Tiskové zprávy > Tiskové zprávy 2015

Praha 7 požádala o úpravu povrchu pískové plochy na Letenské pláni

Na základě podnětů od návštěvníků Letenských sadů, požádala městská část Praha 7 magistrát o úpravu povrchu pískové plochy na Letenské pláni.

Plážový písek, který sem byl zavezen, se příliš boří. Bylo by dobré upravit toto místo tak, aby poskytovalo vhodnou plochu pro sport a rekreaci občanů. Část plochy se starým pískem zabírá cca jednu třetinu pláně, která je hojně využívána, zatímco zbývající dvě třetiny s novým pískem zejí prázdnotou,“ uvedl starosta MČ Praha 7 Jan Čižinský.

Městská část Praha 7 tímto krokem reaguje na podněty občanů. V letošním roce ve spolupráci s Magistrátem hl. m. Prahy uspořádala veřejná setkání k plánovaných změnám v Letenských sadech a ve Stromovce. Veřejnost se mohla zapojit do debaty o obnově těchto významných parků a přednést své návrhy a připomínky.

09.06.2015 - Administrátor P7 ; Přečteno: 1542 x