O Praze 7 > Tiskové zprávy > Tiskové zprávy 2015

V Praze 7 bude přes prázdniny fungovat letní školka

Mateřské školy Prahy 7 ukončují svůj provoz v průběhu července. Někteří rodiče se nemohou  ve zbývajícím čase letních prázdnin uvolnit ze zaměstnání, v minulosti často řešili problém, kam své dítě v pracovních dnech umístit. Vedení Prahy 7 se proto rozhodlo zřídit letní školku v prostorách FZŠ Umělecká a mateřské školy U Studánky.

Je mnoho rodičů, kteří i v letních měsících musí do práce a babička není vždy po ruce. Pevně věřím, že řada z nich uvítá možnost, umístit své dítě do kolektivu vrstevníků s odborným dozorem a zajímavým programem, a to až do 21. srpna,“ uvedla radní Prahy 7 Silvie Kratochvílová.

Letní školka Prahy 7 bude zajištěna v prostorách FZŠ Umělecká a mateřské školy U Studánky v 5 týdenních turnusech od 20. července do 21. srpna 2015. Zajímavý letní program pod vedením zkušených pedagogů zde bude připraven pro děti od 3 do 8 let.

Závaznou přihlášku je třeba podat do 15. června 2015 mailem na adresu: fzsumelecka@seznam.cz anebo osobně v sekretariátu FZŠ Umělecká 8, Praha 7.

Přihlášky jsou k vyzvednutí u pedagogů mateřských a základních škol nebo na www.praha7.cz a www.jaknaskoly.cz.

Cena týdenního turnusu je 1200 Kč, v ceně je zahrnuto i celodenní stravné.

07.05.2015 - Administrátor P7 ; Přečteno: 2044 x