Úřad městské části > Čistota a životní prostředí

Soutěž o nejhezčí vnitroblok, předzahrádku, balkón či okno domu s květinovou výzdobou

Městská část Praha 7 vyhlašuje 2. ročník soutěže o nejlepší úpravu předzahrádky, dvorku, vnitrobloku bytového domu,  balkonu bytového domu či okna  bytového domu  květinovou výzdobou na území městské části Prahy 7.

1. CÍL SOUTĚŽE

Cílem soutěže je podporovat občany při zkrášlování předzahrádek, dvorků a vnitrobloků bytových domů novými úpravami a jejich údržbou a podporovat občany při zkrášlování balkonů a  oken bytových domů květinovou výzdobou.  Občané, kteří věnují svůj volný čas a prostředky na úpravu těchto prostorů, mají možnost soutěžit nejen o uznání své práce, ale i o hodnotné ceny. Ti, kteří se podílejí na třech  nejlépe hodnocených  úpravách ve všech kategoriích,  pak budou v rámci této soutěže oceněni.

Soutěž má v obyvatelích sedmé městské části podnítit zájem o prostředí  Prahy 7, ve kterém žijí. Společná práce na úpravách těchto pozemků pak napomáhá posilování občanské sounáležitosti.

2. POPIS SOUTĚŽE

Soutěže se mohou zúčastnit obyvatelé domů, k němuž přísluší přihlášená předzahrádka, dvorek, vnitroblok, balkony nebo okna a jsou jeho vlastníky, popřípadě získají souhlas vlastníka.

Soutěžit se bude ve 2 kategoriích:

• I.   O  nejhezčí  vnitroblok, předzahrádku či dvorek
  • II.  O nejhezčí balkon či okno s venkovní květinovou výzdobou

3. PŘIHLÁŠKA DO SOUTĚŽE

Přihlášku do soutěže je třeba zaslat nejpozději do 31. července 2015 na e-mailovou adresu nejhezcidvorekprahy7@p7.mepnet.cz , nebo na adresu Městská část Praha 7, odbor životního prostředí, nábř. Kpt. Jaroše 1000, 170 00 Praha 7, Na obálku uveďte heslo „Nejhezčí  vnitroblok, předzahrádka, dům s   květinovou výzdobou“.

Více informací a pravidla soutěže zde

04.05.2015 - Administrátor P7 ; Přečteno: 2074 x