O Praze 7 > Tiskové zprávy > Tiskové zprávy 2015

Praha 7 zve občany na setkání ke změnám MHD

Praha 7 pořádá setkání s občany k připravovaným změnám linkového vedení Pražské integrované dopravy. Setkání se uskuteční ve středu 28. ledna 2015, od 18 hodin, v zasedací místnosti č. dv. 225 (2. patro Úřadu MČ Praha 7, nábř. Kpt. Jaroše 1000/7, Praha 7).

Praha 7 obdržela od organizace ROPID návrhy změn linkového vedení Pražské integrované dopravy, které by měly vejít v platnost dne 6. dubna 2015, po otevření trasy metra A do stanice Nemocnice Motol.

„Řada z plánovaných změn by se měla dotknout také tramvajových linek, které vedou přes naši městskou část. Do příštího týdne chceme důkladně připravit soubor připomínek, které budou maximálně reflektovat potřeby Prahy 7 a jejích občanů. Z tohoto důvodu připravujeme setkání, kde se bude moci veřejnost  k úpravám MHD vyjádřit,“ uvedl zástupce starosty Prahy 7 Ondřej Mirovský

Setkání se zúčastní představitelé sedmé městské části a zástupci organizace ROPID, která je autorem navrhovaných úprav.

Na setkání budou prezentovány změny MHD, které se vztahují k území Prahy 7. Názory občanů na tyto změny městská část zohlední při zpracování svých připomínek.

Občané mohou své připomínky k navrhovaným úpravám posílat také na nově založenou e-mailovou adresu mhd@praha7.cz.

Návrh změn k MHD je zveřejněn na webových stránkách Prahy 7:

26.01.2015 - Administrátor P7 ; Přečteno: 1914 x