O Praze 7 > Úvodní strana > Aktuality

Návrh změn linkového vedení PID k otevření metra A do Motola

Městská část Praha 7 obdržela od organizace ROPID návrhy změn linkového vedení Pražské integrované dopravy, které by měly vejít v platnost dne 6. dubna 2015, po otevření trasy metra A do stanice Nemocnice Motol.

Tato pracovní verze bude sloužit jako podklad pro jednání ROPIDu s městskými částmi, která proběhnou v průběhu ledna a února.

Sedmá městská část chce do přípravy svých připomínek k navrhovaným změnám zapojit rovněž občany. Z tohoto důvodu připravujeme veřejné setkání, kde se bude moci veřejnost vyjádřit k úpravám MHD, které se dotknou Prahy 7.

Setkání se uskuteční ve středu 28. ledna 2015, od 18 hodin, v zasedací místnosti č.dv. 225 (2. patro Úřadu MČ Praha 7, nábř. Kpt. Jaroše 1000, Praha 7).

Občané mohou své připomínky k navrhovaným změnám MHD posílat také na nově založenou e-mailovou adresu mhd@praha7.cz.

Na setkání jste srdečně zváni.

Níže Vám přinášíme kompletní přehled navrhovaných změn v Pražské integrované dopravě, včetně grafických schémat.

Martin Vokuš
tiskový mluvčí MČ Praha 7
tel. 220 144 007, 603 464 810
fax. 2333 73729