O Praze 7 > Úvodní strana > Aktuality

Řidiči z Prahy 7 mohou využít službu, která je včas upozorní na změny v parkování

Každý řidič, který si od 15. ledna 2015 na Úřadě MČ Praha 7 zakoupí parkovací kartu do Zóny placeného stání, se může přihlásit k odběru nové služby. Ta jej prostřednictvím e-mailu či SMS zprávy včas upozorní na změny související s parkováním v ulicích sedmé městské části. Postup je jednoduchý. Stačí na sebe zanechat telefonní či e-mailový kontakt. Služba je poskytována zcela zdarma.

Chceme obyvatelům Prahy 7 v dostatečném předstihu poskytnout informace o chystaných záborech, blokovém čištění komunikací nebo i haváriích, aby se mohli těmto změnám včas přizpůsobit,“ uvedl zástupce starosty MČ Praha 7 Ondřej Mirovský.

Přihlásit se k odběru informací o změnách v parkování prostřednictvím SMS nebo e-mailových zpráv lze v místě výdeje parkovacích karet (přízemí Úřadu MČ Praha 7, dveře č. 30 a 31) při nákupu parkovací karty.

Řidiči, kteří si parkovací kartu na letošní rok již zakoupili, se mohou k odběru informačních zpráv přihlásit kdykoli dodatečně.

Veškeré informace o změnách v parkování budou poskytovány zcela zdarma.

Martin Vokuš
tiskový mluvčí MČ Praha 7