Česky   English
Úřad městské části > Čistota a životní prostředí

Sběr nebezpečného odpadu 2015

Obrázek bez popisku  Obrázek bez popisku  Obrázek bez popisku

Praha 1

23.  2. – po

 

1.   Mariánské nám.

1500 - 1515

25.  5. – po

 

2.   křižovatka ul. Kozí - U milosrdných

1530 - 1545

24.  8. – po

 

3.   křižovatka ul. Opletalova - Politických vězňů

1605 - 1620

23.11. – po

 

4.   křižovatka ul. Ostrovní - Pštrossova (u školy)

1635 - 1650

 

 

5.   ul. Rytířská (u stání kontejnerů)

1700 - 1715

 

 

6.   ul. Říční (u stání kontejnerů)

1735 - 1750

 

 

7.   ul. U lužického semináře (u stání kontejnerů)

1805 - 1820

 

 

8.   Pohořelec (u stání kontejnerů)

1840 - 1900

Praha 2

24.  2. – út

 

1.   Fügnerovo nám. (u stanoviště kontejnerů na odpad)

1500 - 1515

26.  5. – út

 

2.   ul. Štěpánská (u kostela)

1530 - 1545

25.  8. – út

 

3.   křižovatka ul. Náplavní - Jiráskovo nám.

1600 - 1615

24.11. – út

 

4.   křižovatka ul. Dřevná - Podskalská (u Zítkových sadů)

1630 - 1645

 

 

5.   křižovatka ul. Oldřichova - Ostrčilovo nám.

1700 - 1715

 

 

6.   křižovatka ul. Sarajevská - Rejskova

1730 - 1745

 

 

7.   nám. Míru (u kostela)

1800 - 1815

 

 

8.   křižovatka ul. Kladská - Moravská

1830 - 1850

Praha 3 - trasa A

10.  3. – út

 

1.   křižovatka ul. nám. Jiřího z Lobkovic - Slezská

1500 - 1520

9.  6. – út

 

2.   křižovatka ul. Slezská - Perunova

1530 - 1550

8.  9. – út

 

3.   ul. Ondříčkova (u parku - Žižkovo nám.)

1600 - 1620

24.11. – út

 

4.   Kostnické nám.

1630 - 1650

 

 

5.   křižovatka ul. nám. Barikád - Roháčova

1710 - 1730

 

 

6.   křižovatka ul. Loudova - Koněvova

1740 - 1800

 

 

7.   křižovatka ul. Květinková - V zahrádkách

1810 - 1830

 

 

8.   křižovatka ul. Na vrcholu - V domově

1840 - 1900

Praha 3 - trasa B

   13.  4. – po

 

1.   křižovatka ul. Na Balkáně - Hraniční

1500 - 1520

   15.  7. – st

 

2.   ul. Křivá před č.p.15

1530 - 1550

   12.10. – po

 

3.   křižovatka ul. Osiková - Habrová

1600 - 1620

 

 

4.   křižovatka ul. Ambrožova - Malešická

1630 - 1650

 

 

5.   křižovatka ul. Rokycanova - Sabinova

1710 - 1730

 

 

6.   křižovatka ul. U Rajské Zahrady - Vlkova

1740 - 1800

 

 

7.   křižovatka ul. Zvonařova – Škroupovo nám.

1810 - 1830

 

 

8.   křižovatka ul. Soběslavská – Hollarovo nám.

1840 - 1900

Praha 4 - trasa A

18.  3. – st

 

1.   křižovatka ul. Čestmírova - Mečislavova

1500 - 1520

29.  4. – st

 

2.   křižovatka ul. Jivenská - Adamovská

1530 - 1550

17.  6. – st

 

3.   ul. Družstevní ochoz č.1153/11

1600 - 1620

29.  7. – st

 

4.   ul. Baarova č. 360/24 (u školy)

1640 - 1700

16.  9. – st

 

5.   křižovatka ul. Na Záhonech č. 1167/3 - Mezipolí

1710 - 1730

28.10. – st

 

6.   Roztylské nám. č. 369/32

1740 - 1800

 

 

7.   Jižní nám. č. 970/9

1810 - 1830

 

 

8.   křižovatka ul. Hlavní - Na Chodovci č. 2880/59

1840 - 1900

Praha 4 - trasa B

19.  3. – čt

 

1.   Nedvědovo nám. č. 140/13 (u školy)

1500 - 1520

    30.  4. – čt

 

2.   křižovatka ul. Na Klaudiánce - U Podolského hřbitova

1530 - 1550

18.  6. – čt

 

3.   křižovatka ul. Na Vrstvách - V Rovinách

1600 - 1620

30.  7. – čt

 

4.   křižovatka ul. Dvorecká č.1162/2a - Jeremenkova (parkoviště)

1630 - 1650

17.  9. – čt

 

5.   křižovatka ul. Milevská – Pujmanové č. 1218/10  (parkoviště )

1700 - 1720

29.10. – čt

 

6.   ul. Plamínkové – u garáží (naproti Pujmanové č. 1546/40)

1730 - 1750

 

 

7.   křižovatka ul. Za zelenou liškou č. 953/1 - Senožacká

1800 - 1820

 

 

8.   ul. Jihlavská č. 611/18 (parkoviště u prodejny GATO)

1830 - 1850

Praha 4 - trasa C

9.  4. – čt

 

1.   křižovatka ul. Za skalkou č. 1593/3 - Kovriginova

1500 - 1520

20.  5. – st

 

2.   ul. Zelený pruh č.1221/28

1530 - 1550

9.  7. – čt

 

3.   ul. Ke Krči č. 517/32 (u Dominikánského dvora - Penny Market)

1600 - 1620

19.  8. – st

 

4.   křižovatka ul. Na Zemance č. 1706/5 - Na Usedlosti

1630 - 1650

8.10. – čt

 

5.   křižovatka ul. Dolnokrčská č. 1966/54 - Na Staré vinici

1700 - 1720

18.11. – st

 

6.   křižovatka ul. Krčská - Tilschové č. 1082/2

1730 - 1750

 

 

7.   křižovatka ul. U Krčské vodárny - U Habrovky

1800 - 1820

 

 

8.   křižovatka ul. Hornokrčská - Rodvinovská

1830 - 1850

Praha 4 - trasa D

9.  4. – čt

 

1.   ul. Jitřní č. 185/6 (u školy)

1500 - 1520

21.  5. – čt

 

2.   křižovatka ul. Havlovického - Vítovcova č. 268/28 (u garáží)

1530 - 1550

9.  7. – čt

 

3.   křižovatka ul. Skaláků - Mikuleckého

1600 - 1620

20.  8. – čt

 

4.   ul. Novodvorská č. 418/145

1630- 1650

8.10. – čt

 

5.   křižovatka ul. Na Větrově - U Lesa

1700 - 1720

19.11. – čt

 

6.   křižovatka ul. Višňová - Nad Havlem

1730 - 1750

 

 

7.   křižovatka ul. Štúrova - V Štíhlách (v blízkosti křižovatky)

1800 - 1820

 

 

8.   křižovatka ul. Pasteurova - Trnková

1830 - 1850

Praha 4 - trasa E

20.  5. – st

 

1.   Roztylské nám. u č. 369/32

  800 -   820

19.  8. – st

 

2.   ul. Baarova č. 360/24 (u školy)

  840 -   900

18.11. – st

 

3.   křižovatka ul. Na Vrstvách - V Rovinách

  930 -   950

 

 

4.   křižovatka ul. Krčská - Tilschové č. 1082/2

1010 - 1030

 

 

5.   křižovatka ul. Znojemská - Přímětická

1050 - 1110

 

 

6.   ul. Štúrova x V Štíhlách (v blízkosti křižovatky)

1130 - 1150

 

 

7.   ul. Jitřní č. 185/6 (u školy)

1200 – 1220

Praha 4 - trasa F

1. 4. – st

 

1.   křižovatka ul. Ružinovská - Pod Krčským lesem

1500 - 1520

1. 7. – st

 

2.   křižovatka ul. U Zátiší - Pod Lysinami (u trafostanice)

1530 - 1550

16. 9. – st

 

3.   křižovatka ul. Podolská - K Vysoké cestě

1600 - 1620

 

 

4.   křižovatka ul. Hudečkova č. 1091/1 - Kubištova (parkoviště)

1630 - 1650

 

 

5.   křižovatka ul. Ohradní - Michelská

1700 - 1720

 

 

6.   křižovatka ul. Na Veselí - Soudní

1730 - 1750

 

 

7.   ul. Žateckých u č. 1169/11

1800 - 1820

 

 

8.   křižovatka ul. Podolská - Nedvědovo náměstí č. 1164/14

1830 - 1850

Praha 5 - trasa A

25.  3. – st

 

1.   křižovatka ul. Vítězná - Zborovská

1500 - 1520

24.  6. – st

 

2.   křižovatka ul. nám. Kinských - Rošických

1530 - 1550

23.  9. – st

 

3.   nám. 14. října (u kostela)

1600 - 1620

 

 

4.   křižovatka ul. Ostrovského - Kováků

1630 - 1650

 

 

5.   křižovatka ul. Plzeňská - Holečkova (Mlynářka)

1700 - 1720

 

 

6.   křižovatka ul. Nad Zámečnicí - Plzeňská

1730 - 1750

 

 

7.   křižovatka ul. Pod Klamovkou - Vrchlického

1800 - 1820

 

 

8.   křižovatka ul. Starokošířská - Vrchlického

1830 - 1850

Praha 5 - trasa B

26.  3. – čt

 

1.   křižovatka ul. Na Hřebenkách – Pěší (Na Hřebenkách č. p. 49)

1500 - 1520

25.  6. – čt

 

2.   křižovatka ul. Pod hájem - U Pernikářky

1530 - 1550

24.  9. – čt

 

3.   ul. Nad Klikovkou (u č. 11)

1600 - 1620

 

 

4.   ul. Musílkova (u č. 62)

1640 - 1700

 

 

5.   křižovatka ul. Na sklonku - V Cibulkách  

1710 - 1730

 

 

6.   křižovatka ul. Na Stárce - Nad Turbovou

1740 - 1800

 

 

7.   křižovatka ul. Zahradníčkova - Vstupní

1810 - 1830

 

 

8.   křižovatka ul. U hrušky - Kudrnova

1840 - 1900

Praha 5 - trasa C

22.  4. – st

 

1.   křižovatka ul. Nádražní - U železničního mostu

1500 - 1520

22.  7. – st

 

2.   ul. K Závěrce (u č. 20)

1540 - 1600

21.10. – st

 

3.   křižovatka ul. Na Doubkové - Bieblova

1610 - 1630

 

 

4.   křižovatka ul. Peroutkova - U Šalamounky

1640 - 1700

 

 

5.   nám. Na Farkáně

1710 - 1730

 

 

6.   křižovatka ul. Na pomezí – Souběžná III

1740 - 1800

 

 

7.   křižovatka ul. Pod Vidoulí - Butovická

1810 - 1830

 

 

8.   křižovatka ul. Mezi lány - Butovická

1840 - 1900

Praha 5 - trasa D

23.  4. – čt

 

1.   křižovatka ul. Prosluněná - Nad Zlíchovem

1500 - 1520

23.  7. – čt

 

2.   křižovatka ul. Slivenecká - Hlubočepská

1530 - 1550

22.10. – čt

 

3.   křižovatka ul. Slivenecká - V bokách I

1600 - 1620

 

 

4.   ul. Borského (parkoviště u supermarketu)

1630 - 1650

 

 

5.   křižovatka ul. Lamačova - Lohniského

1700 - 1720

 

 

6.   křižovatka ul. Štěpařská - Voskovcova

1730 - 1750

 

 

7.   Kříženeckého nám.

1800 - 1820

 

 

8.   křižovatka ul. Devonská - Geologická

1830 - 1850

Praha 5 - trasa E

22.  4. – st

 

1.   křižovatka ul. U hrušky - Kudrnova

  800 -   820

22.  7. – st

 

2.   křižovatka ul. Nad Zámečnicí - Plzeňská

  830 -   850

21.10. – st

 

3.   křižovatka ul. Xaveriova - Malá Xaveriova - Nad Václavkou

  910 -   930

 

 

4.   křižovatka ul. Na Neklance – Na Laurové

  940 - 1000

 

 

5.   křižovatka ul. Nádražní - U železničního mostu

1020 - 1040

 

 

6.   křižovatka ul. Jindřicha Plachty - Hořejší nábřeží (Admirál)

1050 - 1110

 

 

7.   ul. Drtinova (u č. 3)

1120 - 1140

 

 

8.   nám. 14. října (u kostela)

1150 - 1210

Praha 6 - trasa A

23.  3. – po

 

1.   křižovatka ul. K Brusce - U Písecké brány

1500 - 1520

18.  5. – po

 

2.   ul. Václavkova (u nádraží Praha - Dejvice)

1530 - 1550

20.  7. – po

 

3.   křižovatka ul. Puškinovo nám. - U zeměpisného ústavu

1600 - 1620

21.  9. – po

 

4.   ul. Lotyšská (u dětského hřiště)

1630 - 1650

16.11. – po

 

5.   křižovatka ul. Ve struhách - Čínská

1700 - 1720

 

 

6.   křižovatka ul. Zelená - nám. Na Santince

1730 - 1750

 

 

7.   křižovatka ul. Šárecká - Natanaelka (parkoviště)

1800 - 1820

 

 

8.   ul. Krocínovská (za prodejnou potravin Na pískách)

1830 - 1850

Praha 6 - trasa B

24.  3. – út

 

1.   křižovatka ul. náměstí Bořislavka - Na dlouhém lánu

1500 - 1520

19.  5. – út

 

2.   křižovatka ul. Cukrovarnická - Západní

1530 - 1550

21.  7. – út

 

3.   křižovatka ul. nám. Před bateriemi - U VI. baterie

1600 - 1620

22.  9. – út

 

4.   ul. Talichova (u cesty k vojenské nemocnici)

1630 - 1650

17.11. – út

 

5.   křižovatka ul. Kolátorova - Junácká

1710 - 1730

 

 

6.   křižovatka ul. Za Strahovem - Šlikova

1740 - 1800

 

 

7.   křižovatka ul. U Ladronky - Dvořeckého

1810 - 1830

 

 

8.   křižovatka ul. Říčanova - Řečického - Pětipeského

1840 - 1900

Praha 6 - trasa C

20.  4. – po

 

1.   křižovatka ul. Arabská - Egypská

1500 - 1520

22.  6. – po

 

2.   křižovatka ul. Africká - Nad tratí

1530 - 1550

17.  8. – po

 

3.   křižovatka ul. V středu - Na Volánové

1600 - 1620

19.10. – po

 

4.   křižovatka ul. Nad stanicí - U sadu

1630 - 1650

 

 

5.   křižovatka ul. Na Větrníku - Za zahradou (u recepce kolejí)

1710 - 1730

 

 

6.   křižovatka ul. Na okraji - Krásného

1740 - 1800

 

 

7.   křižovatka ul. Heyrovského nám. - U Hvězdy

1810 - 1830

 

 

8.   ul. Na klášterním (parkoviště)

1840 - 1900

Praha 6 - trasa D

21.  4. – út

 

1.   křižovatka ul. Libocká - Ruzyňská (parkoviště u restaurace)

1500 - 1520

23.  6. – út

 

2.   křižovatka ul. Vlastina - Ke Džbánu

1540 - 1600

18.  8. – út

 

3.   ul. Navigátorů (u servisu)

1610 - 1630

20.10. – út

 

4.   křižovatka ul. Žukovského - Vlastina

1640 - 1700

 

 

5.   nám. Českého povstání (mezi ul. Statenická a Račická)

1710 - 1730

 

 

6.   křižovatka ul. Netřebská - Hořelická

1740 - 1800

 

 

7.   ul. Zličínská (za tramvajovou smyčkou)

1810 - 1830

 

 

8.   křižovatka ul. Bělohorská - Bolívarova (u prodejny)

1840 - 1900

Praha 6 - trasa E, Praha-Přední Kopanina, Praha-Nebušice

24.  3. – út

23.  6. – út

22.  9. – út

 

1.   křižovatka ul. Na Padesátníku I - Na Padesátníku III

1500 - 1520

2.   ul. K Padesátníku (u č. 118 - samoobsluha)

1550 - 1610

3.   ul. Nebušická (u samoobsluhy)

1620 - 1640

4.   křižovatka ul. U Pohádky - K Lažance

1650 - 1710

 

5.   křižovatka ul. Horoměřická - K vršíčku (u restaurace)

1720 - 1740

 

6.   křižovatka ul. V Šáreckém údolí - Pokojná

1800 - 1820

 

 

7.   křižovatka ul. V Šáreckém údolí - V Podbabě

1830 - 1850

Praha 7 - trasa A

11.  3. – st

 

1.   křižovatka ul. U Sparty - Jana Zajíce

  800 -   820

9.  9. – st

 

2.   křižovatka ul. Muzejní - Letohradská

  830 -   850

 

 

3.   křižovatka ul. Kostelní - Františka Křižíka

  900 -   920

 

 

4.   ul. Na ovčinách

  930 -   950

 

 

5.   Řezáčovo nám. (stání u kontejnerů na odpady)

1000 - 1020

 

 

6.   křižovatka ul. Šimáčkova - U smaltovny

1030 - 1050

 

 

7.   křižovatka ul. Ovenecká - Nad Královskou oborou

1100 - 1120

 

 

8.   křižovatka ul. Jana Zajíce - Nad Královskou oborou

1130 - 1150

Praha 7 - trasa A

10.  6. – st

 

1.   křižovatka ul. U Sparty - Jana Zajíce

1500 - 1520

25.  8. – út

 

2.   křižovatka ul. Muzejní - Letohradská

1530 - 1550

 

 

3.   křižovatka ul. Kostelní - Františka Křižíka

1600 - 1620

 

 

4.   ul. Na ovčinách

1630 - 1650

 

 

5.   Řezáčovo nám.

1700 - 1720

 

 

6.   křižovatka ul. Šimáčkova - U smaltovny

1730 - 1750

 

 

7.   křižovatka ul. Ovenecká - Nad Královskou oborou

1800 - 1820

 

 

8.   křižovatka ul. Jana Zajíce - Nad Královskou oborou

1830 - 1850

Praha 7 - trasa B

11.  3. – st

 

1.   ul. U vody

1500 - 1520

26.  5. – út

 

2.   Ortenovo nám. (u č. 13 / 1488)

1530 - 1550

9.  9. – st

 

3.   křižovatka ul. U parního mlýna - Jankovcova

1600 - 1620

 

 

4.   křižovatka ul. V háji – U průhonu

1630 - 1650

 

 

5.   křižovatka ul. Tusarova - Na Maninách

1700 - 1720

 

 

6.   křižovatka ul. Tusarova - Osadní

1730 - 1750

 

 

7.   křižovatka ul. Osadní - U průhonu

1800 - 1820

 

 

8.   křižovatka ul. Na Maninách - U průhonu

1830 - 1850

Praha 7 - trasa B

26.  5. – út

 

1.   ul. U vody

  800 -   820

10.  6. – st

 

2.   Ortenovo nám. (u č. 13 / 1488)

  830 -   850

 

 

3.   křižovatka ul. U parního mlýna - Jankovcova

  900 -   920

 

 

4.   křižovatka ul. V háji – U průhonu

  930 -   950

 

 

5.   křižovatka ul. Husarova - Na Maninách

1000 - 1020

 

 

6.   křižovatka ul. Husarova - Osadní

1030 - 1050

 

 

7.   křižovatka ul. Osadní - U průhonu

1100 - 1120

 

 

8.   křižovatka ul. Na Maninách - U průhonu

1130 - 1150

Praha 8 - trasa A

16.  3. – po

 

1.   křižovatka ul. Prosecká - Pod Labuťkou

1500 - 1520

27.  4. – po

 

2.   křižovatka ul. Stejskalova - U Rokytky

1540 - 1600

6.  7. – po

 

3.   křižovatka ul. Chocholouškova - Elznicovo nám.

1610 - 1630

14.  9. – po

 

4.   křižovatka ul. Ronkova - Na žertvách

1640 - 1700

26.10. – po

 

5.   ul. Molákova (parkoviště naproti ČEZ)

1730 - 1750

 

 

6.   křižovatka ul. Křižíkova - Peckova (u kostela)

1800 - 1820

 

 

7.   křižovatka ul. Křižíkova - Lyčkovo nám.

1830 - 1850

Praha 8 - trasa B

17.  3. – út

 

1.   křižovatka ul. Vosmíkových - nám. Na stráži (parkoviště)

1500 - 1520

28.  4. – út

 

2.   křižovatka ul. Rozšířená - Na Stírce

1530 - 1550

7.  7. – út

 

3.   křižovatka ul. Pakoměřická - Březiněveská

1610 - 1630

15.  9. – út

 

4.   křižovatka ul. Opálkova Kyselova (u soukromého parkoviště)

1640 - 1700

27.10. – út

 

5.   křižovatka ul. Střelničná - Davídkova (parkoviště, směr Libeň)

1710 - 1730

 

 

6.   křižovatka ul. Třebenická - Frýdlantská (parkoviště)

1740 - 1800

 

 

7.   křižovatka ul. Březová - Kaštanová

1810 - 1830

 

 

8.   křižovatka ul. Jelínkova - Formánkova

1840 - 1900

Praha 8 - trasa C

6.  4. – po

 

1.   křižovatka ul. Chotovická - Libišská

1500 - 1520

15.  6. – po

 

2.   křižovatka ul. Hovorčovická - Mirovická

1540 - 1600

27.  7. – po

 

3.   ul. Písečná (u č. 442, za prodejnou)

1610 - 1630

5.10. – po

 

4.   křižovatka ul. Služská - Přemyšlenská (proti prodejně)

1640 - 1700

 

 

5.   křižovatka ul. Větrušická - Mašínova

1710 - 1730

 

 

6.   křižovatka ul. Ke Stírce - Pod statky

1740 - 1800

 

 

7.   křižovatka ul. Na dlážděnce - Nad Hercovkou

1810 - 1830

 

 

8.   křižovatka ul. Nad Rokoskou - Kubišova

1840 - 1900

Praha 8 - trasa D

7.  4. – út

 

1.   křižovatka ul. Bohnická - Ústavní (točna autobusu)

1500 - 1520

16.  6. – út

 

2.   ul. Eledrova (u č. 730)

1530 - 1550

28.  7. – út

 

3.   ul. Zhořelecká (parkoviště u prodejny)

1600 - 1620

6.10. – út

 

4.   křižovatka ul. Na Bendovce - Kostřínská

1630 - 1650

 

 

5.   křižovatka ul. Vratislavská - Štětínská

1700 - 1720

 

 

6.   křižovatka ul. Mazurská - Svídnická

1730 - 1750

 

 

7.   ul. Olštýnská (parkoviště)

1800 - 1820

 

 

8.   ul. Podhajská pole (parkoviště)

1830 - 1850

Praha 8 - trasa E

8.  4. – st

 

1.   křižovatka ul. Křižíkova - Lyčkovo nám.

  800 -   820

8.  7. – st

 

2.   křižovatka ul. Ronkova - Na žertvách

  840 -   900

7.10. – st

 

3.   křižovatka ul. Vosmíkových - nám. Na stráži

  920 -   940

 

 

4.   křižovatka ul. Střelničná - Davídkova (parkoviště, směr Libeň)

1000 - 1020

 

 

5.   křižovatka ul. Služská - Přemyšlenská (proti prodejně)

1040 - 1100

 

 

6.   ul. Podhajská pole (parkoviště)

1120 - 1150

Praha 8 - trasa F, Praha-Troja

8.  4. – st

 

1.   ul. Ouholická (u č. 453)

1500 - 1520

8.  7. – st

 

2.   křižovatka ul. Drahanská - Chlumínská

1530 - 1550

7.10. – st

 

3.   ul. Na zámkách (parkoviště centrum Draháň)

1600 - 1620

 

 

4.   křižovatka ul. Na průhonu - Korycanská

1630 - 1650

 

 

5.   křižovatka ul. Kočova - Na hranicích

1700 - 1720

 

6.   ul. K Ládví (parkoviště u restaurace)

1730 - 1750

7.   V Podhoří (točna autobusu)

1810 - 1830

 

8.   křižovatka ul. Trojská - Pod Havránkou

1840 - 1900

Praha 9 - trasa A

17. 3. – út
31. 3. – út

 

1.   křižovatka ul. K Šafránce - Na pokraji

1500 - 1520

19. 5. – út

 

2.   křižovatka ul. Mimoňská - Verneřická (za poštou)

1530 - 1550

16. 6. – út

 

3.   křižovatka ul. Letňanská - Klíčovská

1600 - 1620

    30. 6. – út

 

4.   křižovatka ul. Špitálská - Prouzova

1640 - 1700

  18. 8. – út

 

5.   ul. Drahobejlova (u metra Českomoravská)

1710 - 1730

  15.9.  – út

 

6.   křižovatka ul. Vysočanské nám. - U nové školy

1750 - 1810

    29.9. –  út

 

7.   U Smetanky (u potravin Lidl)

1830 - 1850

 17.11. – út

 

 

 

Praha 9 - trasa B

    15. 4. – st

 

1.   křižovatka ul. Jahodnická - Smrková

1500 - 1520

    29. 7. – st

 

2.   křižovatka ul. Paříkova - Pešlova

1540 - 1600

    21.10. – st

 

3.   křižovatka ul. Kovanecká – Podvinný mlýn

1610 - 1630

 

 

4.   křižovatka ul. Pískovcová – Kopečná

1640 - 1700

 

 

5.   křižovatka ul. Litoměřická – Vysočanská

1710 - 1730

 

 

6.   ul. Vysočanská 243

1740 - 1800

 

 

7.   křižovatka ul. Jablonecká – Jiřetinská

1810 - 1830

 

 

8. křižovatka ul. Zárybská - Ctěnická

1840 - 1900

Praha 10 - trasa A

30.  3. – po

 

1.   křižovatka ul. Záběhlická x Na Botiči

1500 - 1520

11.  5. – po

 

2.   křižovatka ul. Na Vinobraní x Ve Slatinách (parkoviště)

1530 - 1550

   29.  6. – po

 

3.   křižovatka ul. Hyacintová x Břečťanová

1600 - 1620

10.  8. – po

 

4.   křižovatka ul. Ostružinová x Narcisová

1640 - 1700

   28.  9. – po

 

5.   křižovatka ul. Sněženková x Mládežnická

1710 - 1730

 

 

6.   křižovatka ul.  Topolová x Jabloňová (u OD Cíl)

1740 - 1800

 

 

7.   křižovatka ul. Jasmínová (pod č. 33) x Přesličková

1810 - 1830

 

 

8.   křižovatka ul. Mattioliho x Velenovského

1840 - 1900

Praha 10 - trasa B

31. 3. – út

 

1.   křižovatka ul. Chorvatská x Dykova

1500 - 1520

12.  5. – út

 

2.   křižovatka ul. Ruská x Na Míčánkách x Vlašimská

1530 - 1550

30.  6. – út

 

3.   křižovatka ul. Kodaňská x Žitomírská

1600 - 1620

11.  8. – út

 

4.   křižovatka ul. Petrohradská x Rostovská

1630 - 1650

    29. 9  – út

 

5.   křižovatka ul. Přípotoční - Oblouková

1700 - 1720

 

 

6.   křižovatka ul. Magnitogorská x Uzbecká

1740 - 1800

 

 

7.   křižovatka ul. Osnická x Na Křivce

1810 - 1830

 

 

8.   křižovatka ul. Elektrárenská x Nad Vršovskou horou

1840 - 1900

Praha 10 - trasa C

1. 4.  – st

 

1.   křižovatka ul. Vladivostocká x Krasnojarská

1500 - 1520

8. 6. – po

 

2.   křižovatka ul. Jakutská x Volyňská x Dukelská

1530 - 1550

1. 7. – st  

 

3.   křižovatka ul. Litevská x Kubánské nám.

1600 - 1620

30. 9. – st

 

4.   křižovatka ul. Na Hroudě x U Hráze

1630 - 1650

9.11. – po

 

5.   křižovatka ul. Srbínská x Svojetická

1700 – 1720

 

 

6.   ulice Nosická (u domu č. o. 20)

1740 - 1800

 

 

7.   křižovatka ul. Saratovská (parkoviště) x Kralická

1810 - 1830

 

 

8.   křižovatka ul. Nad Primaskou x Nad Olšinami

1840 - 1900

Praha 10 - trasa D

21. 4. –  út

 

1.   křižovatka ul. Mokřanská x Běžná

1500 - 1520

17. 6. – st   

 

2.   křižovatka ul. Rubensova x Přetlucká 

1530 - 1550

20. 7  – po

 

3.   křižovatka ul. Na Padesátém x Tehovská x Doubravčická

1600 - 1620

19.10. – po

 

4.   křižovatka ul. Krupská x Voděradská 

1630 - 1650

10.11. – út

 

5.   křižovatka ul. Pod Strání (u č. 24) x Nedvězská

1710 - 1730

 

 

6.   křižovatka ul. Slapská x Žermanická

1740 - 1800

 

 

7.   křižovatka ul. Dětská x Brigádníků

1810 - 1830

 

 

8.   křižovatka ul. Dvouletky x U Kombinátu

1840 - 1900

Praha 10 – trasa E

18. 3. –  st

 

1.   křižovatka Na Třebešíně – Nad Kapličkou

1500 - 1520

    13. 5  – st

 

2.   křižovatka ul. Nad Vodovodem x Hostýnská 

1530 - 1550

13. 7. – po

 

3.   křižovatka ul. Počernická x Přistoupimská

1600 - 1620

23. 9. – st

 

4.   křižovatka ul. Rektorská x Bakalářská

1630 - 1650

25. 11. - st

 

5.   Malešické náměstí (ostrůvek – zastávka BUS)

1710 - 1730

 

 

6.   křižovatka ul. Černická x Kounická

1740 - 1800

 

 

7.   křižovatka ul. Vrátkovská x Tuklatská

1810 - 1830

 

 

8.   křižovatka ul. Názovská x Na Palouku

1840 - 1900

Praha 11 - trasa A

26.  2. – čt

 

1.   křižovatka ul. Kloboukova - Hrdličkova

1500 - 1520

16.  4. – čt

 

2.   ul. Krejnická (před OD Chrpa)

1530 - 1550

4.  6. – čt

 

3.   ul. Vojtíškova (u objektu č. 1783)

1600 - 1620

16.  7. – čt

 

4.   křižovatka ul. Klapálkova - Čenětická

1640 - 1700

3.  9. – čt

 

5.   křižovatka ul. Lažanského - Švabinského

1720 - 1740

15.10. – čt

 

6.   křižovatka ul. Medkova - K dubu

1750 - 1810

 

 

7.   ul. Donovalská (u objektu č. 2222 - domov pro seniory)

1830 - 1850

Praha 11 - trasa B

15.  4. – st

 

1.   křižovatka ul. Brandlova - Hněvkovského (u č. 1599 - Albert)

1500 - 1520

14.  5. – čt

 

2.   křižovatka ul. Výstavní - U přehrady

1530 - 1550

15.  7. – st

 

3.   ul. Štichova (u č. 640 - dolní parkoviště)

1600 - 1620

13.  8. – čt

 

4.   ul. Opatovská,  Tatarkova, Bajkonurská (parkoviště)

1630 - 1650

14.10. – st

 

5.   ul. V jezírkách (u č. 1549)

1700 - 1720

12.11. – čt

 

6.   křižovatka ul. Zdiměřická - Radimovická

1730 - 1750

 

 

7.   křižovatka ul. Bachova - Mikulova

1800 - 1820

 

 

8.   křižovatka ul. Matúškova - Dubnova

1840 - 1900

Praha 11 - trasa C

23. 3. – po

 

1.   ul. Chodovecké náměstí

1500 - 1520

22. 6. – po

 

2.   křižovatka ul. Blažimská - Divišovská

1530 - 1550

21. 9. – po

 

3.   křižovatka ul. Donovalská – Ke Stáčírně

1600 - 1620

 

 

4.   křižovatka ul. K Jezeru – Výstavní (u parkoviště)

1630 - 1650

 

 

5.   ul. A. Malé (parkoviště u hotelu Kupa)

1700 - 1720

 

 

6.   ul. Bachova (parkoviště)

1730 - 1750

 

 

7.   ul. Bohúňova (parkoviště u objektu č.p. 1550)

1800 - 1820

 

 

8.   ul. Křejpského (před objektem č.p. 1523)

1840 - 1900

Praha 12 - trasa A

23. 2. - po

 

1.   nám. Antonína Pecáka - Točná

1500 - 1520

9. 3. - po

 

2.   křižovatka ul. Ražická - Ke Kálku - Cholupice

1530 - 1550

13.  4. – po

 

3.   křižovatka ul. Hornocholupická - Malá Lada (zastávka bus - Cholupický vrch)

1600 - 1620

4.  5. – po

 

4.   křižovatka ul. Hornocholupická - Skalnatá

1630 - 1650

1. 6. - po

 

5.   křižovatka ul. Dolnocholupická - Benáčanova - Rozvodova

1700 - 1720

13.  7. – po

 

6.   křižovatka ul. Komořanská - Krupná (proti restauraci)

1730 - 1750

3.  8. – po

 

7.   křižovatka ul. Na Havránce - Pod sady

1800 - 1820

7. 9. – po

 

8.   křižovatka ul. Darwinova - Lysinská (blíže do ul. Hrubínova)

1830 - 1850

12.10. – po

 

 

 

2.11. – po

 

 

 

Praha 13 - trasa A

26.  3. – čt

 

1.   ul. 5. máje (proti domu č. 325)

1500 - 1520

25.  6. – čt

 

2.   křižovatka ul. K Fialce - Živcových

1530 - 1550

24.  9. – čt

 

3.   křižovatka ul. Běhounkova - Dominova (parkoviště u č. 2463)

1600 - 1620

 

 

4.   ul. Suchý vršek (parkoviště proti domu č. 2101)

1630 - 1650

 

 

5.   ul. Petržílkova (parkoviště proti domu č. 2267)

1700 - 1720

 

 

6.   ul. Bašteckého (u garáží č. 2608/11a)

1740 - 1800

 

 

7.   ul. Janského (parkovací záliv proti č. 2211)

1810 - 1830

 

 

8.   ul. Janského (parkovací záliv u lékárny)

1840 - 1900

Praha 13 - trasa B

23.  4. – čt

 

1.   nám. Na Lužinách

1500 - 1520

23.  7. – čt

 

2.   ul. Mládí (u kulturního domu Mlejn)

1530 - 1550

22.10. – čt

 

3.   ul. Sezemínská (parkoviště)

1600 - 1620

 

 

4.   ul. Bellušova (parkoviště proti domu č. 1804)

1630 - 1650

 

 

5.   ul. Kolovečská (parkoviště)

1700 - 1720

 

 

6.   ul. Böhmova (parkoviště u kotelny)

1730 - 1750

 

 

7.   ul. Fantova (u provozovny Barum)

1810 - 1830

 

 

8.   křižovatka ul. Vlachova - Šostakovičovo nám. (u č. 1511)

1840 - 1900

Praha 13 - trasa C

16. 3. – po

 

1.   Ovčí hájek (parkoviště proti č.p. 2174 – Sportcentrum)

1500 - 1520

15. 6. – po

 

2.   Petržílkova č. 2483 (komunikace u sloupu veřejného osvětlení)

1530 - 1550

14. 9. – po

 

3.   K Sopce (zpevněná panel. plocha – proti č.p.1655)

1600 - 1620

 

 

4.   Jaroslava Foglara (parkoviště proti č.p. 1329/2)

1630 - 1650

 

 

5.   Nad Dalejským údolím (u č. p. 2689)

1700 - 1720

 

 

6.   křižovatka ul. Operetní - Melodická

1730 - 1750

 

 

7.   K Zahrádkám (parkovací záliv před vchodem do restaurace č.p 1047/21a)

1800 – 1820

 

 

8.   Chalabalova (parkovací záliv proti č.p.1612)

1830 - 1850

 

 

9.   K Hájům (plocha proti č.p. 821/11)

1900 - 1920

Praha 13 - Třebonice, Praha-Zličín

14.  4. – út

 

1. křižovatka ul. K Řeporyjím - K Chabům (u kapličky)

1500 - 1520

14.  7. – út

 

2. Bessemerova – panelová cesta proti domu č. p. 2729/10

1530 - 1550

13.10. – út

3. křižovatka ul. V pískovně - Do Blatin

1600 - 1620

4. ul. Na Radosti (parkoviště na sídlišti)

1630 - 1650

5. křižovatka ul. Sazovická – Tulešická

1700 - 1720

 

 

6. ul. Křivatcová (u pošty)

1730 - 1750

 

 

7. křižovatka ul. U lípy - Hrozenkovská

1800 - 1820

 

 

8. ul. Věstonická (obytný celek Zličínský dvůr)

1830 - 1850

 

 

9. ul. Hostivická (před č.p. 7) - Sobín

1900 - 1920

 

 

10. křižovatka ul. Hostivická - Bojkovická (na otočce autobusu)

1930 - 1950

Praha 14 - trasa A

19.  3. – čt

 

1.   křižovatka ul. Zámečnická - Mochovská

1500 - 1520

18.  6. – čt

 

2.   křižovatka ul. Sadská - V Novém Hloubětíně

1530 - 1550

17.  9. – čt

 

3.   křižovatka ul. Klánovická - Liblická

1600 - 1620

 

 

4.   křižovatka ul. Šestajovická - V chaloupkách

1630 - 1650

 

 

5.   křižovatka ul. Šestajovická - Svépravická

1700 - 1720

 

 

6.   křižovatka ul. Cidlinská - Maršovská

1730 - 1750

 

 

7.   křižovatka ul. Kukelská - Chvaletická - Žárská

1800 - 1820

 

 

8.   křižovatka ul. Rochovská - Kardašovská (u nákupního střediska)

1830 - 1850

Praha 14 - trasa B

    2.  4. – čt

 

1.   křižovatka ul. Koclířova - Kačínská

1500 - 1520

    2.  7. – čt

 

2.   křižovatka ul. Vírská - Burdova

1540 - 1600

    1.10. – čt

 

3.   křižovatka ul. Splavná - Okrouhlíkova

1610 - 1630

 

 

4.   křižovatka ul. Světská - Jordánská

1640 - 1700

 

 

5.   křižovatka ul. Za školou - Šimanovská

1710 - 1730

 

 

6.   křižovatka ul. Jezdovická - Froncova

1740 - 1800

 

 

7.   křižovatka ul. Vidlák - Novozámecká

1810 - 1830

 

 

8.   Lipenské nám.

1840 - 1900

Praha 14 - trasa C

30.  4.  – čt

 

1.   křižovatka ul. Panenská - 9. května

1500 - 1520

30.  7.  – čt

 

2.   křižovatka ul. Baštýřská - Bezdrevská

1530 - 1550

29.10.  – čt

 

3.   křižovatka ul. Horusická - Osická

1600 - 1620

 

 

4.   křižovatka ul. Dářská - Zvíkovská

1630 - 1650

 

 

5.   křižovatka ul. Zacharská - Velkoborská

1700 - 1720

 

 

6.   křižovatka ul. Dvořišťská - Vlkovická

1730 - 1750

 

 

7.   křižovatka ul. Lánská - Oborská (u rybníka)

1810 - 1830

 

 

8.   křižovatka ul. Hejtmanská - Vranovská

1840 - 1900

Praha 14 - trasa D

21.  5.  – čt

 

1. křižovatka ul. Bouřilova - Bojčenkova

1500 - 1520

20.  8.  – čt

 

2. křižovatka ul. Volkova - Pospíchalova

1530 - 1550

19.11.  – čt

 

3. křižovatka ul. Vašátkova - Dygrýnova

1600 - 1620

 

 

4. křižovatka ul. Smikova - Generála Janouška

1630 - 1650

 

 

5. křižovatka ul. Himrova - Generála Janouška

1700 - 1720

 

 

6. křižovatka ul. Vybíralova - Kapitána Stránského

1730 - 1750

 

 

7. křižovatka ul. Fejfarova - Bryksova

1800 - 1820

 

 

8. křižovatka ul. Kučerova - Mansfeldova

1830 - 1850

Praha 15 - trasa A

4.  3. – st

 

1.   ul. Bruslařská (parkoviště u ul. Tenisová)

1500 - 1520

3.  6. – st

 

2.   ul. Řepčická (parkoviště u ul. Hornoměcholupská)

1530 - 1550

2.  9. – st

 

3.   ul. Boloňská (parkoviště u č. 301)

1600 - 1620

 

 

4.   ul. Neapolská (parkoviště)

1630 - 1650

 

 

5.   ul. Ravenská (u stání kontejnerů)

1700 - 1720

 

 

6.   Veronské nám. (parkoviště u ul. Holoubkovská)

1730 - 1750

 

 

7.   ul. Milánská (u č. 451)

1800 - 1820

 

 

8.   ul. Janovská (parkoviště u č. 376)

1830 - 1850

Praha 15 - trasa B

26.  2. – čt

 

1.   křižovatka ul. Na Košíku - K Horkám

1500 - 1520

4.  6. – čt

 

2.   ul. Doupovská (parkoviště naproti Toulcovu dvoru)

1530 - 1550

3.  9. – čt

 

3.   křižovatka ul. Selská - Chalupnická

1600 - 1620

 

 

4.   křižovatka ul. Pražská - Azalková

1630 - 1650

 

 

5.   křižovatka ul. Hostivařská - U břehu

1700 - 1720

 

 

6.   křižovatka ul. Daliborova - Šafářova

1730 - 1750

 

 

7.   křižovatka ul. U dvojdomů - Gercenova

1800 - 1820

 

 

8.   křižovatka ul. U továren - V nových domcích

1830 - 1850

Praha 15 – trasa C

20. 4. - po

 

1.   ul. Kunická x Hornoměcholupská   

1500 - 1520

6. 7. - po

 

2.   ul. Zápotoční x Nad Botičem       

1530 - 1550

14. 10. - st

 

3.   ul. Vladycká – parkoviště u prodejny Lidl

1600 - 1620

 

 

4.   ul. Strašnická x Pod Štěpem 

1630 - 1650

 

 

5.   ul. U Průseku x Na Groši   

1700 - 1720

 

 

6. ul. Kozinova x Kozinovo nám.

1730 – 1750

 

 

7. ul. Dobropolská x Mezi Potoky

1800 - 1820

 

 

8. ul. Chudenická před č.1079/10 - u stanoviště tříděného odpadu

1830 - 1850

Praha 15 – trasa D

4. 5. - po

 

1.   ul. Milánská před č. 461

1500 - 1520

3. 8. - po

 

2.   ul. Milánská  č. 411 – parkoviště před poštou

1530 - 1550

2. 11. - po

 

3.   ul. Na Křečku před č. 146

1600 - 1620

 

 

4.   ul. Lochotínská x Pod Vartou

1630 - 1650

 

 

5.   ul. Gercenova č. 900/11 – pod prodejnou Taškent

1700 - 1720

 

 

6. ul. Herbenova x Proti Proudu   

1730 – 1750

 

 

7. ul. Štěrboholská x Za Drahou x U Branek

1800 - 1820

 

 

8. ul. U Továren - parkoviště u čp. 663/18

1830 - 1850

Praha 16 - trasa A

13.  5. – st

 

1.   křižovatka ul. Věštínská - V Parníku (u stání kontejnerů)

1500 - 1520

12.  8. – st

 

2.   křižovatka ul. Stadionová - Na Rymáni

1530 - 1550

11.11. – st

 

3.   ul. Vojetická (u stání kontejnerů)

1600 - 1620

 

 

4.   ul. Sídliště (parkoviště před trafostanicí)

1630 - 1650

 

 

5.   nám. Osvoboditelů (před prodejnou Albert)

1700 - 1720

 

 

6.   křižovatka ul. Prvomájová – Grafitová

1730 - 1750

 

 

7.   křižovatka ul. Živcová – Radkovská

1800 - 1820

 

 

8.   ul. Safírová (u stání kontejnerů)

1830 - 1850

Praha 16 - trasa B

    4. 3. – st

 

1.   Lahovičky – křižovatka ul.Na Staré - K Řece

1500 - 1520

    3. 6. – st

 

2.   Zbraslav – křižovatka ul. u Včely a Jaromíra Vejvody

1540 – 1600

    2. 9. – st

 

3.   Zbraslav – v ulici Nad Parkem proti ul. Lomařská (u trafostanice)

1610 – 1630

 

 

4.   Zbraslav – křižovatka ul. Václava Rady – Karla Černého

1640 – 1700

 

 

5.   Baně – křižovatka ul. Na Drahách – Na Baních

1710 – 1730

 

 

6.   Zbraslav – křižovatka ul. U Malé řeky – Pod špitálem

1740 – 1800

 

 

7.   Zbraslav (před železničním nádražím)

1810 – 1830

 

 

8. Strnady – ul. K Přehradám (u stanice BUS)

1840 – 1900

Praha 17 - trasa A

12.  3.  – čt

 

1.   ul. Žalanského (parkoviště u Penny Marketu)

1500 - 1520

11.  6.  – čt

 

2.   křižovatka ul. Severýnova - Kolínova

1530 - 1550

10.  9.  – čt

 

3.   křižovatka ul. Žalanského - Ke Kaménce

1600 - 1620

 

 

4.   ul. Čistovická (parkoviště proti autosalonu OPEL)

1630 - 1650

 

 

5.   křižovatka ul. Opuková - Boršovská

1700 - 1720

 

 

6.   křižovatka ul. Třanovského - Čistovická

1730 - 1750

 

 

7.   křižovatka ul. Ke kulturnímu domu - Opuková

1800 - 1820

 

 

8.   křižovatka ul. K Motolu - Čistovická

1830 - 1850

Praha 17 - trasa B

16.  4.  – čt

 

1.   ul. Skuteckého (parkoviště proti domu 1085)

1500 - 1520

16.  7.  – čt

 

2.   ul. Laudova (slepé rameno - nad ZŠ)

1530 - 1550

15.10.  – čt

 

3.   ul. Nevanova (proti zdravotnímu středisku č. 1079)

1600 - 1620

 

 

4.   ul. Nevanova (u prodejny Žabka č. 1050 – bývalý Julius Meinl)

1630 - 1650

 

 

5.   ul. Mrkvičkova (dle možnosti zastavení)

1700 - 1720

 

 

6.   ul. Na Fialce I.

1730 - 1750

 

 

7.   ul. Brunnerova (parkoviště)

1800 - 1820

 

 

8.   křižovatka ul. Březanova - U boroviček

1830 - 1850

Praha 17 - trasa C

7.  5.  – čt

 

1.   křižovatka ul. Bendova - Bazovského (u parkoviště)

1500 - 1520

6.  8.  – čt

 

2.   ul. Makovského (u č. 1394 - vjezd do podzemních garáží)

1530 - 1550

5.11.  – čt

 

3.   ul. Galandova (u č. 1246)

1600 - 1620

 

 

4.   ul. Španielova (u školy)

1630 - 1650

 

 

5.   křižovatka ul. Španielova - Žufanova (parkoviště)

1700 - 1720

 

 

6.   ul. Socháňova (slepé rameno - u školy)

1730 - 1750

 

 

7.   ul. Vondroušova (u výtopny - u stání kontejnerů)

1800 - 1820

 

 

8.   ul. Jiránkova (parkoviště)

1830 - 1850

Praha 18

25.  2. – st

 

1.   ul. Chlebovická (u č. 490 - parkoviště)

  800 -   820

27.  5. – st

 

2.   ul. Frýdecká (u č. 436 - u štítového domu)

  830 -   850

26.  8. – st

 

3.   ul. Ostravská (u sběrných surovin)

  900 -   920

 

 

4.   křižovatka ul. Pavla Beneše – Miroslava Hajna

  930 -   950

 

 

5.   křižovatka ul. Prachatická - Kopřivnická

1000 - 1020

 

 

6.   křižovatka ul. Krausova - Malkovského

1030 - 1050

 

 

7.   křižovatka ul. Běloveská - Žamberská

1100 - 1120

 

 

8.   ul. Tupolevova (u č. 477 - u hl. parkoviště)

1130 - 1150

 

 

9.   křižovatka ul. Hořická - Opočenská

1200 - 1220

 

 

10. křižovatka ul. Terezínská - Chotěšovská

1230 - 1250

Praha 18

25.  2. – st

 

1.   ul. Chlebovická (u č. 490 - parkoviště)

1500 - 1520

27.  5. – st

 

2.   ul. Frýdecká (u č. 436 - u štítového domu)

1530 - 1550

26.  8. – st

 

3.   ul. Ostravská (u sběrných surovin)

1600 - 1620

 

 

4.   křižovatka ul. Pavla Beneše – Miroslava Hajna

1630 - 1650

 

 

5.   křižovatka ul. Prachatická - Kopřivnická

1700 - 1720

 

 

6.   křižovatka ul. Krausova - Malkovského

1730 - 1750

 

 

7.   křižovatka ul. Běloveská - Žamberská

1800 - 1820

 

 

8.   ul. Tupolevova (u č. 477 - u hl. parkoviště)

1830 - 1850

 

 

9.   křižovatka ul. Hořická - Opočenská

1900 - 1920

 

 

10.křižovatka ul. Terezínská - Chotěšovská

1930 - 1950

Praha 19, Praha-Satalice, Praha-Vinoř

   2.  4.  – čt

 

1.   křižovatka ul. Benecká - Hanušova

1500 - 1520

  2.  7.  – čt

 

2.   křižovatka ul. Bakovská - Toužimská (parkoviště u hasičské stanice)

1530 - 1550

  1. 10. – čt

 

3.   křižovatka ul. Letců - Radvanická

1600 - 1620

 

4.   křižovatka ul. Mladoboleslavská - Martinická

1630 - 1650

5.   křižovatka ul. Trabantská - Za školkou

1700 - 1720

6.   křižovatka ul. K Radonicům - U obory

1730 - 1750

7.   ul. Mladoboleslavská (parkoviště u hřbitova)

1810 - 1830

8.   křižovatka ul. Mladoboleslavská - Lohenická

1840 - 1900

Praha 20

7.  4.  – út

 

1.   ul. Ve žlíbku (roh Třebešovská - proti restauraci)

1500 - 1530

7.  7.  – út

 

2.   ul. Chodovická (roh Běluňská - u prodejny Albert)

1540 - 1610

6.10.  – út

 

3.   ul. Božanovská (stanice bus Svépravice - u kamenictví)

1620 - 1650

 

 

4.   křižovatka ul. Jeřická - Dolská

1700 - 1730

 

 

5.   ul. Mezilesí (parkoviště u prodejny Penny)

1740 - 1810

 

 

6.   ul. Stoliňská (Chvaly - proti bráně do ZŠ)

1820 - 1850

Praha 21 - trasa A

   9.  3. – po

 

1.   křižovatka ul. Druhanická - Staroújezdská

1500 - 1520

    8.  6. – po

 

2.   křižovatka ul. Novosibřinská - Toušická

1530 - 1550

    7.  9. – po

 

3.   křižovatka ul. Zalešanská - Lomecká

1600 - 1620

 

 

4.   ul. Rohožnická (na parkovišti u prodejny Albert)

1630 - 1650

 

 

5.   křižovatka ul. Velimská - Klešická

1700 - 1720

 

 

6.   křižovatka ul. Holšická - Sulovická

1730 - 1750

 

 

7.   křižovatka ul. Novolhotská - Starokolínská

1800 - 1820

 

 

8.   křižovatka ul. Bělušická - Netušilská

1830 - 1850

Praha 21 - trasa B

    27. 4. – po

 

1.   křižovatka ul. Druhanická – Oplanská

1500 - 1520

 27. 7. – po

 

2.   křižovatka ul. Rápošovská - Dědická

1530 - 1550

26.10. – po

 

3.   křižovatka ul. Chotěnovská - Toušická

1600 - 1620

 

 

4.   křižovatka ul. Lomecká - Zbýšovská

1630 - 1650

 

 

5.   křižovatka ul. Měšínská - Žehušická

1700 - 1720

 

 

6.   křižovatka ul. Valdovská - Hrádková

1730 - 1750

 

 

7.   křižovatka ul. Pilovská - Čenovická

1800 - 1820

 

 

8.   křižovatka ul. Nadějovská - Bečvářská

1830 - 1850

Praha 21 – trasa C

    11. 5. – po

 

1.   Načešická x Borovská

1500 - 1520

 17. 8. – po

 

2.   Čentická x Polešovická

1530 - 1550

9.11. – po

 

3.   Hulická x Soběšínská

1600 - 1620

 

 

4.   Novosibřinská x Svojšická

1630 - 1650

 

 

5.   Žárovická x Žehušická

1700 - 1720

 

 

6.   Tuchotická x Velebného

1730 - 1750

 

 

7.   Domanovická x Račiněveská

1800 - 1820

Praha 22 - trasa A

    3. 3. – út

 

1.   ul. V Pitkovičkách (u autobusové zastávky)

1500 - 1520

    2. 6. – út   

 

2.   křižovatka ul. Žampiónová - Bedlová

1530 - 1550

    1. 9. – út

 

3.   ul. K Dálnici (u autobusové zastávky K Pitkovičkám)

1600 - 1620

    25.11. – st

 

4.   křižovatka ul. Pardubická - Rájecká

1630 - 1650

 

 

5.   křižovatka ul. Husovo náměstí - Dopravní

1700 - 1720

 

 

6.   křižovatka ul. Na Vrchách - Středohorská

1730 - 1750

 

 

7.   křižovatka ul. Františka Diviše - Pstružná

1800 - 1820

Praha 22 - trasa B

    30. 3. – po

 

1.   křižovatka ul. Předpolní - Pod Markétou

1500 - 1520

    29. 6. – po

 

2.   ul. K Netlukám (u č.p. 819 - sídliště VÚŽV)

1540 – 1600

    28. 9. – po

 

3.   křižovatka ul. Venušina – Jupiterova

1610 – 1630

   23.11. – po

 

4.   náměstí Smiřických (u autobusové zastávky)

1640 – 1700

 

 

5.   křižovatka ul. U Starého mlýna - Za Nadýmačem

1720 – 1740

 

 

6.   Nové náměstí (u radnice)

1800 – 1820

 

 

7.   ul. V Bytovkách (u garáží naproti Centru volného času č. 803/12)

1830 – 1850

Praha-Čakovice

10.  3.  – út

 

1.   křižovatka ul. Schoellerova - V Pačátkách

1500 - 1520

9.  6.  – út

 

2.   křižovatka ul. Schoellerova - Mezi hřbitovy

1530 - 1550

8.  9.  – út

 

3.   křižovatka ul. Bělomlýnská - U Bílého Mlýnku (u garáží)

1600 - 1620

 

 

4.   křižovatka ul. Schoellerova - Cukerní

1630 - 1650

 

 

5.   křižovatka ul. Ke stadionu - Jizerská

1700 - 1720

 

 

6.   ul. Něvská (MŠ 120 - parkoviště)

1730 - 1750

 

 

7.   křižovatka ul. Cukrovarská - Vyhlídkova

1800 - 1820

 

 

8.   křižovatka ul. Polabská - U zbrojnice

1840 - 1900

Praha-Dolní Chabry, Praha-Ďáblice, Praha-Březiněves

    28. 4. – út

 

1.   křižovatka ul. Ulčova - Ústecká

1500 - 1520

    28 .7. – út

    27.10. – út

 

2.   Hrušovanské nám.

1530 - 1550

3.   Bílenecké nám.

1600 - 1620

4.   křižovatka ul. Hřenská - Květnová (před č. p. 553/52)

1630 - 1650

5.   křižovatka ul. Šenovská - U spojů (vedle č. p. 300/31)

1700 - 1720

6.   ul. U Prefy (vedle č. p. 771/25)

1730 - 1750

7.   křižovatka ul. Kostelecká - Legionářů (vedle č. p. 753/54)

1800 - 1820

8.   ul. U parku (před úřadem MČ)

1840 - 1900

Praha-Dolní Počernice, Praha-Běchovice, Praha-Koloděje,

Praha-Klánovice

12.  5.   – út

 

1.   křižovatka ul. Nad rybníkem – Bezděkovská (obraciště bus č. 263)

1500 - 1520

11.  8.   – út

2.   křižovatka ul. Bohuslavická - Listopadová

1530 - 1550

10.11.   – út

3.    křižovatka ul. Do Říčan – Hasičská

1600 - 1620

4.    ul. Za poštovskou zahradou (u prodejny)

1630 - 1650

5.    ul. V lipách (u potravin)

1700 - 1720

6.    ul. Votavova (u nákupního střediska)

1740 - 1800

7.    ul. Krovova (u pizzerie Samos)

1810 - 1830

8.    křižovatka ul. Šlechtitelská - Libčanská

1840 - 1900

Praha-Dubeč, Praha-Dolní Měcholupy, Praha-Štěrboholy

24.  2.  – út

 

1.   nám. U lípy Svobody

1500 - 1520

5.  5.  – út

 

2.   ul. Starodubečská (u servisu Oása)

1530 - 1550

4.  8.  – út

3.11.  – út

 

3.   ul. U prodejny

1600 - 1620

 

4.   Lipové nám. - Dubeček

1630 - 1650

5.   ul. Pod lesíkem (u stání kontejnerů)

1710 - 1730

 

 

6.   ul. Parková (u stání kontejnerů)

1740 - 1800

 

 

7.   ul. Ústřední (u restaurace Tukan)

1810 - 1830

 

 

8.   ul. Ústřední (na konečné autobus)

1840 - 1900

Praha-Křeslice, Praha-Benice, Praha-Kolovraty,

Praha-Nedvězí, Praha-Královice

    3. 3. –  út

2.  6.  – út

1.  9.  – út

 

1.    ul. Květnového povstání (před úřadem MČ)

1540 - 1600

2.    křižovatka ul. V Listnáčích - Do Kopečka - Lipany

1610 - 1630

3.    ul. V Tehovičkách

1650 - 1710

4.    ul. Do Lipan (parkoviště pod kostelem)

1720 - 1740

5.    ul. Hájová (parkoviště před restaurací U rybníka)

1750 - 1810

6.    ul. K Uhříněvsi (u č. 56)

1830 - 1850

7.    ul. Štychova (před úřadem MČ)

1910 - 1930

Praha-Kunratice, Praha-Šeberov, Praha-Újezd

5.  3.  – čt

 

1.    ul. K Betáni (za parkem)

1500 - 1520

28.  5.  – čt

 

2.    křižovatka ul. K Zeleným domkům - Suppého

1530 - 1550

27.  8.  – čt

 

3.    nám. Prezidenta Masaryka (u restaurace U Zavadilů)

1600 - 1620

 

4.    ul. K Šeberáku (točna autobusu)

1630 - 1650

5.    křižovatka ul. K Šeberovu - Osvětová

1700 - 1720

 

6.    ul. K Šeberovu (před hřbitovem)

1730 - 1750

 

 

7.    ul. K Hrnčířům (u č. 160 -  u úřadu MČ)

1800 - 1820

 

 

8.    ul. Formanská (u restaurace U Srbů)

1840 - 1900

Praha-Libuš

5.  3.  – čt

 

1.   křižovatka ul. K Vrtilce - Putimská

1500 - 1520

28.  5.  – čt

 

2.   křižovatka ul. Olšovická - Hoštická

1530 - 1550

27.  8.  – čt

 

3.   křižovatka ul. Na okruhu - Ke kurtům

1600 - 1620

 

 

4.   křižovatka ul. Zahrádecká - U libušské sokolovny

1630 - 1650

 

 

5.   křižovatka ul. Jirčanská - K novému sídlišti

1700 - 1720

 

 

6.   ul. K lukám (parkoviště u č. p. 646)

1730 - 1750

 

 

7.   křižovatka ul. Třebějická - Na močále

1810 - 1830

 

 

8.   křižovatka ul. Lojovická - Ohrobecká

1840 - 1900

Praha-Petrovice

   2.   3. – po

 

1.   ul. Edisonova (parkoviště u Botiče)

1500 - 1520

   1.   6. – po

 

2.   ul. Dopplerova (parkoviště mezi ZŠ a Dinno School)

1530 - 1550

   31. 8. – po

 

3.   křižovatka ul. Morseova - Voltova

1600 - 1620

 

 

4.   křižovatka ul. Edisonova - Galileova

1630 - 1650

 

 

5.   křižovatka ul. Morseova - Lessnerova

1700 - 1720

 

 

6.   křižovatka ul. Archimédova - Ohmova

1730 - 1750

 

 

7.   křižovatka ul. Rezlerova - Voltova

1800 - 1820

 

 

8.   ul. Frostova (parkoviště u trafostanice)

1830 - 1850

Praha-Řeporyje, Praha-Slivenec, Praha-Lochkov

14.  5. – čt

 

1.    nám. U Lva

1500 - 1520

13.  8. – čt

 

2.    ul. Ořešská (u trati)

1530 - 1550

12.11. – čt

 

3.   ul. K Zadní Kopanině (u zastávky autobusu Zadní Kopanina)

1610 - 1630

4.   křižovatka ul. Ke Smíchovu - Rubínová

1640 - 1700

5.   nám. Pod Lípou - Holyně

1710 - 1730

 

 

6.   křižovatka ul. K Lochkovu - K Cikánce

1740 - 1800

 

 

7.   ul. Na čisté

1810 - 1830

 

 

8.   křižovatka ul. Cementářská - Za ovčínem (u bývalého statku)

1840 - 1900

Praha-Suchdol, Praha-Lysolaje

12.  3.  – čt

 

1.   křižovatka ul. Přerušená - V Sedlci

1500 - 1520

11.  6.  – čt

 

2.   křižovatka ul. Suchdolská - Gagarinova

1530 - 1550

10.  9.  – čt

 

3.   křižovatka ul. K Roztokům - K Drsnici

1600 - 1620

4. 11. – st

 

4.   křižovatka ul. Suchdolská - Novosuchdolská

1630 - 1650

 

 

5.   ul. Internacionální (u pošty)

1700 - 1720

 

 

6.   Výhledské nám. (u transformátoru)

1730 - 1750

7.   ul. Hřebenová (u č. 16)

1800 - 1820

8.   křižovatka ul. Žákovská - Starodvorská

1840 - 1900

Praha-Velká Chuchle, Praha-Lipence

7.  5.  – čt

 

1.    ul. Zbraslavská (před domem č. 2a/15) - Malá Chuchle

1500 - 1520

6.  8.  – čt

 

2.    křižovatka ul. Na hvězdárně - Nad Libří

1540 - 1600

5.11.  – čt

 

3.    nám. Chuchelských bojovníků (u pomníku)

1610 - 1630

4.    nám. Omladiny

1640 - 1700

5.   ul. K průhonu (u stanoviště kontejnerů na odpad)

1730 - 1800

6.   křižovatka ul. Černošická - Na Bluku

1820 - 1850

Praha-Zbraslav

6.  5.  – st

 

1.   Zbraslavské náměstí (proti lékárně)

1500 - 1520

5.  8.  – st

 

2.   křižovatka ul. Na plácku – Pod chaloupkami

1530 - 1550

4.11.  – st

 

3.   křižovatka ul. Elišky Přemyslovny - Košíkářská

1600 - 1620

 

 

4.   křižovatka ul. Paškova - Vilímkova (u kiosku)

1630 - 1650

 

 

5.   křižovatka ul. K Mlíčníku - Hostošova - K Peluňku

1700 - 1720

 

 

6.   ul. Na Baních (u hospody, u stání kontejnerů) - Baně

1740 - 1800

 

 

7.   ul. K novým domkům - (u stání kontejnerů) - Lahovice

1830 - 1850

Harmonogram NO 2015

09.01.2015 - Administrátor P7 ; Přečteno: 2190 x



Copyright © 2012 Městská část Praha 7