O Praze 7 > Tiskové zprávy > Tiskové zprávy 2014

V sobotu 22. listopadu bude Praha 7 již počtvrté v pohybu

Sedmá městská část ve spolupráci s občanskými sdruženími a sportovními organizacemi z Prahy 7 pořádá v sobotu 22. listopadu od 10 do 16 hodin čtvrtý ročník sportovní akce „Praha 7 v pohybu“. Akce se uskuteční v prostorách Kulturního domu Domovina, Na Maninách 32a, Praha 7.

Pro občany nejen z Prahy 7 bude připraven zajímavý sportovní den, v rámci kterého dostanou příležitost zdarma si vyzkoušet různé druhy tradičního i méně tradičního cvičení a blíže se seznámit s organizacemi, které v Praze 7 poskytují možnost trávit volný čas zdravě a aktivně.

Ve dvou sálech budou připravena cvičení posilovací, dynamická, uvolňovací, zdravotní i relaxačně-meditační. Náročnost cvičení bude přizpůsobena úrovni účastníků.

Připraven je také pestrý doprovodný program. Účastníci se mohou těšit mj. na poradenství v oblasti výživy, diagnostiku složení těla přístrojem InBody 230, kosmetické služby, prodej doplňků, sportovní výživy, knih či DVD se sportovní tematikou.

Vstup na celou akci je zdarma. Většinu cvičení je možné absolvovat bez předchozího objednání.  Interval Bosu a cvičení na balónu jsou již obsazené.

S sebou je třeba přinést sportovní oblečení, sálovou obuv nebo obuv s bílou podrážkou a podložku na cvičení. K dispozici budou převlékárny.

Akce se koná ve spolupráci s Rodinným centrem Letná, Rodinným klubuem, o.s., Sedmičkou v pohybu o.s., NutriCentrem a ShapeCentrem - Centrem výživy a zdraví, Yoga studiem Akasha, Taneční školou Bailemos, Taneční školou Angelo Repilado, Salonem Elegance, Wellness and spa Infinit, Pro7sport s.r.o., Lidovým bytovým družstvem Praha 7, Crystalis s.r.o. a RTC Production s.r.o.

ČASOVÝ HARMONOGRAM CVIČENÍ

ČAS    HLAVNÍ SÁL - přízemí

• 10:00   Interval Bosu (pouze po předchozí rezervaci)
  • 11:00   Cvičení na balónu – Body ball (pouze po předchozí rezervaci)