O Praze 7 > Tiskové zprávy > Tiskové zprávy 2014

Nový zametací stroj Praze 7 pomůže udržet čisté chodníky

Za účasti zástupce starosty Městské části Praha 7 MUDr. Tomáše Kaštovského a  prezidenta Prague International Marathon Carla Capalba se v pondělí 6. října 2014 uskutečnilo předání nového zametacího stroje pro Prahu 7.

Zametací stroj sedmé městské části darovala společnost Prague International Marathon. Dar byl předán spol. Sedmá ubytovací, která jej bude využívat při zajištění úklidu komunikací Prahy 7.

„Společnost Prague International Marathon s Prahou 7 dlouhodobě spolupracuje a má na našem území také svou běžeckou školu. Velice mě těší, že se kromě sportovních aktivit věnují také dalším oblastem života v naší městské části a že se touto cestou rozhodli podpořit naši snahu o čisté a upravené ulice,“ uvedl zástupce starosty MČ Praha 7 MUDr. Tomáš Kaštovský.

Zametací stroj Green Machines 414RS je vhodný pro čištění městských komunikací. Pohltí téměř vše – plechovky, skleněné nebo plastové lahve, listí i jiné nečistoty. Kromě vestavěného sacího mechanizmu je rovněž vybaven praktickou vakuovou hadicí o délce 2,5 m. Zametací stroj bude využíván společností Sedmá ubytovací k dočišťování chodníků v rozsahu 310 000 m2 na území MČ Praha 7.

Obrázek bez popisku

10.10.2014 - Administrátor P7 ; Přečteno: 1594 x