O Praze 7 > Tiskové zprávy > Tiskové zprávy 2014

Nový pavilon MŠ Kostelní se představuje

Přístavba Mateřské školy Kostelní byla ve středu 24. září předána do užívání dětí. Nový pavilon školky, zařazený mezi 15 nejlepších staveb letošního roku, zároveň stále usiluje o hlasy veřejnosti v soutěži Stavba roku 2014. Podpořit jej můžete na stránkách www.stavbaroku.cz.

„Děti jsou z nové školky doslova nadšené, což je pro nás určitě tím největším oceněním. Velmi pozitivních ohlasů se nám dostává také od rodičů i obyvatel z okolních domů. Budeme samozřejmě velice rádi, když se tábor příznivců, kteří naší školku podpoří a budou pro ni hlasovat, ještě více rozšíří. Proto jsme připravili prezentační video, ve kterém si může kdokoli prostory nového pavilonu prohlédnout,“ uvedl zástupce starosty MČ Praha 7 MUDr. Tomáš Kaštovský.

Videoprezentaci přístavby MŠ Kostelní naleznete zde:

Do hlasování o Cenu veřejnosti se v rámci soutěže Stavba roku 2014 lze zapojit online na www.stavbaroku.cz (4.9. - 9.10.) nebo pomocí hlasovacích lístků na festivalu ARCHITECTUREWEEK (15.9. - 12.10.).

Obrázek bez popisku

08.10.2014 - Administrátor P7 ; Přečteno: 2231 x