O Praze 7 > Tiskové zprávy > Tiskové zprávy 2014

Starosta Prahy 7 Marek Ječmének ocenil příslušníky bezpečnostních a záchranných složek

Ve středu 24. září 2014 se v pravé poledne na Strossmayerově náměstí sešli zástupci Policie ČR – Krajského ředitelství policie hl. m. Prahy, Městské policie hl. m. Prahy, Hasičského záchranného sboru hl. m. Prahy a Zdravotnické záchranné služby hl. m. Prahy, kteří od starosty MČ Praha 7 Marka Ječménka obdrželi pamětní medaile za kvalitní a obětavý výkon služby na území Prahy 7.

„Rád bych touto cestou ocenil práci příslušníků bezpečnostních a záchranných složek, kteří se v naší městské části dnes a denně podílejí na záchraně lidských životů
a zajištění veřejného pořádku a bezpečnosti. Jsem rád, že jsem dostal příležitost všem mužům a ženám, kteří zde sloužili v letech 2010 – 2014, poděkovat a vyjádřit jim své velké uznání a respekt,“
uvedl starosta MČ Praha 7 Marek Ječmének.

Slavnostní předání pamětních medailí proběhlo od 12 hodin na Strossmayerově náměstí. Pamětní medaile zde převzalo 120 příslušníků Záchranného bezpečnostního systému hl. m. Prahy. Oceněni byli rovněž ředitelé a další čelní představitelé všech zúčastněných složek.

Zbývajícím více než 300 příslušníkům působícím na území Prahy 7 budou doručeny pamětní list s poděkováním za výkon služby. Každá ze služeben navíc obdrží zvláštní poděkování za dlouhodobí přínos sedmé městské části.

Obrázek bez popisku Obrázek bez popisku

08.10.2014 - Administrátor P7 ; Přečteno: 1545 x