O Praze 7 > Volby

Upozornění pro voliče – občany ČR a občany jiných členských států EU

Odbor správních agend ÚMČ Praha 7 připomíná všem voličům – občanům ČR s trvalým pobytem v MČ Praha 7, že mají možnost ověřit si, zda jsou zapsáni ve stálém seznamu voličů.

Ověření je možné osobně po předložení dokladu totožnosti ve 2. patře budovy Úřadu, kancelář č. 273, ve lhůtě do středy 8. 10. 2014 do 16,00 hod. (zákonná lhůta, po jejímž uplynutí se uzavírají seznamy voličů).

Občané jiných členských států EU s trvalým nebo přechodným pobytem na území MČ Praha 7, kteří mají zájem volit ve volbách do zastupitelstev obcí, mají možnost požádat o zápis do Dodatku stálého seznamu voličů, osobně s dokladem totožnosti v kanceláři č. 273 ve 2. patře budovy Úřadu ve stejné lhůtě, tj. do 8. 10. 2014 do 16,00 hod.

Zápis do Dodatku stálého seznamu je podmínkou pro možnost občanů jiných členských států EU volit, ve volební místnosti nelze nezapsaného občana jiného členského státu EU do seznamu voličů dopsat.

03.10.2014 - Administrátor P7 ; Přečteno: 627 x