O Praze 7 > Tiskové zprávy > Tiskové zprávy 2014

Praha 7 vyhlásila letní kolo soutěže Nejhezčí na Sedmičce

Rok 2014 se v Praze 7 nese ve znamení oslav 130. výročí připojení obce Holešovice-Bubny k Praze. Při této příležitosti vyhlásila sedmá městská část soutěž o nejhezčí fotografii Prahy 7. Jarní část fotografické soutěže byla ukončena a vítězové odměněni. Praha 7 nyní vyhlásila letní kolo soutěže, jehož ústředním tématem je VODA.

„Využijte posledních letních dní, nafoťte svá oblíbená zákoutí Prahy 7, kde najdete nějaké zajímavé pojítko s vodním živlem a vytvořte spolu s námi unikátní sbírku fotografií sedmé městské části,“ vyzývá obyvatele metropole zástupce starosty MČ Praha 7 MUDr. Tomáš Kaštovský.

Letní kolo soutěže Nejhezčí na Sedmičce bude probíhat do 5.října 2014. Novinkou je rozdělení přihlášených fotografií do kategorií – dospělí a děti. Pro přihlášení se stačí zaregistrovat na stránkách www.nejhezcinasedmicce.cz.

Zde můžete zároveň hlasovat, který z přihlášených snímků se vám nejvíc líbí. Pro vítěze budou opět připraveny atraktivní ceny.

„Podělte se s námi o svá oblíbená místa a inspirujte ostatní, kam se v Praze 7 stojí za to podívat,“ doplnil MUDr. Tomáš Kaštovský.

Více informací, včetně pravidel soutěže, naleznete na na stránkách www.nejhezcinasedmicce.cz

28.08.2014 - Administrátor P7 ; Přečteno: 1209 x