Česky   English
O Praze 7 > Tiskové zprávy > Tiskové zprávy 2014

Olympijský den

Oficiální olympijská sportovní klání jsou již sice nějakou dobu za námi, ale olympijské myšlenky jsou aktuální i nyní. V rámci preventivního programu „10x Sedmička“ se totiž v dopoledních hodinách dne 25. 06. 2014 konal u plavebního kanálu v pražské Tróji „Olympijský den“. Vůbec nezáleželo, kdo v zajímavých disciplínách, jako jsou jízda na raftu nebo kajaku po Trojském kanále, horolezecká stěna, skákací boty, střelba ze vzduchovky a přespolní orientační běh zvítězí, ale kdo všechno se této tradiční akce zúčastní.

Po nočním a ranním dešti se počasí naštěstí umoudřilo, a tak se po úvodních slovech ředitele Trojského gymnázia pana Radima Jendřejase, starosty MČ Praha 7 – Troja pana Tomáše Drdáckého a radního Městské části Praha 7 pana Jaroslav Kopeckého  žáci a studenti škol na Praze 7 a partnerských škol z České Lípy a Strakonic vrhli s plným úsilím do různých sportovních aktivit.

Bez ohledu na výsledky více jak 300 spokojených sportovních nadšenců odcházelo s modrým tričkem, na kterém byl emblém olympijského dne.

Obrázek bez popisku

Obrázek bez popisku

28.07.2014 - Administrátor P7 ; Přečteno: 2496 xCopyright © 2012 Městská část Praha 7