O Praze 7 > Tiskové zprávy > Tiskové zprávy 2014

Sedmá městská část zná vítěze Velké jarní soutěže o nejhezčí fotografii Prahy7

Letošní rok se v Praze 7 nese ve znamení oslav 130. výročí připojení obce Holešovice-Bubny k Praze. Při této příležitosti vyhlásila sedmá městská část soutěž o nejhezčí fotografii nebo video, které připomenou bohatou historii i současnost Prahy 7. Vkládat soutěžní příspěvky a zároveň hodnotit vystavené fotografie bylo možné do 15. června 2014.

„Naším záměrem bylo vytvořit unikátní sbírku fotografií a videí, která ukáží, jaká místa v Praze 7 jsou podle našich občanů nejatraktivnější nebo čím je sedmá městská část specifická a zajímavá,“ uvedl zástupce starosty MČ Praha 7
MUDr. Tomáš Kaštovský
.

Do soutěže bylo přihlášeno celkem 41 fotografií. Autoři tří nejlépe hodnocených snímků si dnes na Úřadě MČ Praha 7 během slavnostního vyhlášení výsledků Velké jarní soutěže o nejhezčí fotografii Prahy 7 převzali z rukou patrona soutěže MUDr. Tomáše Kaštovského hodnotné ceny.

VÝSLEDKY SOUTĚŽE:

1. Michaela Hlubučková za snímek s názvem Kostel sv. Antonína

2. Kristýna Štekrová za snímek s názvem Jaro ve Stromovce

3. Naděžda Svobodová za snímek s názvem Odpočinek ve Stromovce

Vítězné fotografie a pravidla soutěže na www.nejhezcinasedmicce.cz

Obrázek bez popisku

Foto: M. Hlubučková, MUDr.T.Kaštovský, K.Štekrová a N.Svobodová.

29.07.2014 - Administrátor P7 ; Přečteno: 1458 x