O Praze 7 > Tiskové zprávy > Tiskové zprávy 2014

V rámci Dne Prahy 7 Stromovku oživí bohatý zábavný program plný kultury, sportu a volnočasových aktivit

V sobotu 21. června 2014 se uskuteční již V. ročník akce Den Prahy 7. Tradiční oslavy sedmé městské části proběhnou ve Stromovce od 13 do 18 hodin. Pro malé i velké návštěvníky budou připravena dvě pódia a desítky stanovišť s bohatým zábavným programem a řadou možností, jak zde aktivně a zajímavě strávit den.

Neorganizujeme pouze klasický zábavný rodinný den. Chceme při této příležitosti všem kulturním a sportovním organizacím, spolkům a neziskovým organizacím, drobným živnostníkům i firmám z naší městské části dát možnost, aby program Dne Prahy 7 vytvořili společně s námi a zároveň prezentovali své aktivity. Chceme představit Prahu 7 jako atraktivní a živou městskou část, kde lze využít široké škály nejrůznějších služeb a pestré palety volnočasových aktivit,“ uvedl starosta MČ Praha 7 Marek Ječmének.

Program Dne Prahy 7 bude probíhat v centrální části Stromovky souběžně na 100 stanovištích a dvou pódiích.

Program bude zahájen ve 13 hodin. Na pódiu „Park stage“ se návštěvníci mohou těšit mj. na vystoupení Tomáše Savky, Pueri gaudentes, šermířské skupiny IRIS, Arniky s dětskou zumbou, Aikidó Centrum Fudóshin Praha, klubu akrobatického rokenrolu Silueta Praha, Folklórního souboru Bejvávalo či školy argentinského tanga Bailemos.cz. V 16.15 h. zde vystoupí rapper LIPO a od 17.00 h muzikálové vystoupení DĚTI RÁJE.

Na pódiu „Šlechtovka stage“ můžete s dětmi shlédnout vystoupení klaunů Mirečka a Leontýnky, představení Studia Alta, DDS Ty-já-tr nebo Kabaret Červená 3ka. V 18.00 h. zde vystoupí zpěvačka YVONNE SANCHEZ.

Na jednotlivých stanovištích rozmístěných ve Stromovce budou v průběhu celého odpoledne k dispozici zábavné aktivity pro děti i dospělé připravené zúčastněnými partnery. Bude možné zastavit se u stánků organizací poskytujících nejrůznější služby či nabízejících širokou škálu produktů, vyzkoušet si řadu sportovních aktivit, či shlédnout ukázky činnosti divadel a mnoho dalšího. K dispozici bude řada zajímavých atrakcí pro malé i velké návštěvníky.

„Velmi mě těší, když vidím, kolik organizací využilo naší nabídky podílet se na Dni Prahy 7. Rád bych tímto občany pozval na den plný kultury, sportu, soutěží, her a prezentací mnoha zajímavého, co Praha 7 nabízí,“ doplnil starosta Prahy 7 Marek Ječmének.

Akce se koná za finanční podpory Skupiny ČEZ. Mediálním partnerem je Český rozhlas Regina.

27.06.2014 - Administrátor P7 ; Přečteno: 1651 x