O Praze 7 > Tiskové zprávy > Tiskové zprávy 2014

V Praze 7 proběhne kurz floristiky pro osoby pečující o své blízké

V pátek 20. 6. se v prostoru fitklubu Sedmička v pohybu (Bubenská 19, Praha 7) uskuteční kurz floristiky s předním českým floristou Pavlem Hruškou. Akci pořádá městská část Praha 7 ve spolupráci s občanským sdružením 3P, které se zaměřuje na zkvalitňování života osob se zdravotním postižením, seniorů a osob v obtížné sociální situaci.

Interaktivní seminář je určen především občanům, kteří každodenně pečují o své blízké a příbuzné. Z praxe víme, že zrovna tito lidé často žijí izolováni od společenského života. Chybí jim kontakt s ostatními a často i finanční prostředky a volný čas na zájmovou činnost. Chceme jim nabídnou možnost strávit páteční dopoledne originálním, tvůrčím způsobem“, uvedla radní MČ Praha 7 Mgr.Marcela Justová.

Interaktivní kurz floristiky s názvem „Péče o blízké není konec pracovní kariéry“ se uskuteční v pátek 20. 6. od 9 hodin v prostoru fitklubu Sedmička v pohybu (Bubenská 19, Praha 7). V případě zájmu se lze do vyčerpání plné kapacity (12 aktivních účastníků a cca 5 pozorovatelů, kteří nechtějí pracovat přímo s materiálem, ale pouze přihlížet práci floristů) přihlásit na emailové adrese: lenka.zako@seznam.cz

27.06.2014 - Administrátor P7 ; Přečteno: 1515 x