O Praze 7 > Tiskové zprávy > Tiskové zprávy 2014

Sport a kultura patří k sobě

V měsíci květnu 2014 se na Praze 7 konaly dvě akce, které na první pohled spolu nesouvisí. Ale opak je pravdou.

Divadelní festival na ZŠ TGM Ortenovo náměstí a florbalový turnaj na Bratrské škole – církevní ZŠ jsou součástí preventivního programu pro žáky základních a středních škol pod názvem „10x Sedmička“.

Již 13. ročníku Divadelního festivalu se zúčastnilo 7 divadelních souborů ze základních a mateřských škol Prahy 7. Za kvalitní vystoupení, které sledovalo na 300 diváků a za úsilí, které účinkující věnovali přípravě, byly oceněny všechny přítomné soubory.

Florbalového turnaje se zúčastnily 4 družstva ze základních škol v celkovém počtu 32 žáků. Vůbec není důležité, kdo v tomto klání zvítězil, ale to, že si děti sport prostě užily.

Organizátorům obou akcí patří za bezproblémový průběh velký dík.

Obrázek bez popisku

02.06.2014 - Administrátor P7 ; Přečteno: 2448 x