Česky   English
O Praze 7 > Tiskové zprávy > Tiskové zprávy 2014

Dubnové sportování

I přesto, že se kvapem blíží konec školního roku a na žáky a studenty to klade zvýšenou náročnost, se našel čas na pohyb.

V rámci preventivního projektu „10x SEDMIČKA“ se konalo dne 15. dubna 2014 na m.p.v. Letohradská klání v přehazované dívek pro 8. a 9. ročníky. Družstva se sešla v brzkém odpoledni a po krátkém zahájení začal boj o to, kdo z družstev se ohání míčem lépe. Nejlepších výsledků dosáhlo družstvo FZŠ Umělecká, druhé místo vybojovalo Gymnázium Nad Štolou a třetí příčku obsadilo družstvo pořadatelů z m.p.v. Letohradská.

O týden později, přesněji 24. dubna 2014, se konal na Letenské pláni turnaj ve sportu, který byl vždy tradiční zábavou českých dětí. Ano, konal se již 13. ročník jarního kuličkového turnaje. O jeho popularitě svědčí  zúčastněných 19 družstev, což je 57 hráčů. Vítězem tohoto klání se stalo družstvo pořádající školy Gymnázia Nad Štolou. Rovněž tak další dvě místa obsadila družstva sestavená ze žáků a studentů této školy.

Obě dvě akce proběhly bez organizačních problémů v příjemné kamarádské atmosféře, za což patří organizátorům akcí velký dík.

Obrázek bez popisku

07.05.2014 - Administrátor P7 ; Přečteno: 3700 xCopyright © 2012 Městská část Praha 7