Česky   English
O Praze 7 > Tiskové zprávy > Tiskové zprávy 2014

Praha 7 vyhlašuje soutěž Nejhezčí na Sedmičce

Rok 2014 se v Praze 7 nese ve znamení oslav 130. výročí připojení obce Holešovice-Bubny k Praze. Při této příležitosti vyhlásila sedmá městská část soutěž o nejhezčí fotografii nebo video Prahy 7.

„Letos nás čeká mnoho vzpomínkových a kulturních akcí, které připomenou bohatou historii a současnost Prahy 7. Jednou z nich je i soutěž Nejhezčí na Sedmičce. Chceme vytvořit unikátní sbírku fotografií a videí, která ukáží, jaká místa v Praze 7 jsou podle našich občanů nejatraktivnější nebo čím je naše městská část specifická a zajímavá,“ uvedl zástupce starosty MČ Praha 7 MUDr. Tomáš Kaštovský.

Soutěž bude probíhat do 15. června 2014. Pro přihlášení se stačí zaregistrovat na stránkách www.nejhezcinasedmicce.cz.  Zde je možné vkládat své soutěžní příspěvky a zároveň hodnotit vystavené fotografie a videa.

„Podělte se s námi o svá oblíbená místa a inspirujte ostatní, kam se v Praze 7 stojí za to podívat. Možností je spousta. Můžete zkusit zapátrat v rodinných archívech nebo sami vyrazit na jarní procházku a vyfotit či natočit to, co vám na Sedmičce přijde nejhezčí,“ doplnil MUDr. Tomáš Kaštovský.

Autoři nejlépe hodnocených fotografií získají zajímavé ceny. Jména výherců budou zveřejněna nejpozději do 14 dnů od ukončení soutěže.

Více informací, včetně pravidel soutěže, naleznete na www.nejhezcinasedmicce.cz.

 

 

 

30.04.2014 - Administrátor P7 ; Přečteno: 2831 xCopyright © 2012 Městská část Praha 7