O Praze 7 > Úvodní strana > Aktuality > Aktuality do slide

Přihlaste se na vítání dětí

Vážené maminky a tatínkové,

dovolte nám pozvat Vás do obřadní síně MČ Praha 7 na obřad vítání dětí.

Jak takové vítání probíhá?
Za hudebního doprovodu jsou rodiče s dětmi uvedeni do obřadní síně, po vyfotografování  každé rodiny  přichází zástupce radnice. Následuje slavnostní přivítání a představení nových občánků. Celý obřad je doplněn o zpívání ukolébavek v podání profesionálních zpěváků s klavírním doprovodem. Když hudební část skončí, následuje zápis do pamětní knihy, blahopřání zástupce radnice pyšným rodičům, a předání kytičky, knížek a hračky pro jejich potomka.  K dárkům, které nový občánek dostane, patří i fotografie s CD, které se báječně vyjímají v rodinném albu. Miminko je během vítání položeno do kolébky a stává se na chvíli  hvězdou dne – fotoaparáty a kamery jedou naplno.

Obřady se konají zpravidla 2x v měsíci, vždy ve čtvrtek,  v obřadní síni městské části Praha 7, Nad Královskou oborou 17. První obřad začíná ve 14 hodin. Těšíme se na setkání s celou Vaší rodinou, babičkami i dědečky.

Kontaktujte nás na telefonu 220 144 014, e-mailové adrese PhilippovaK@praha7.cz nebo osobně ve 2. patře, č. dveří 207, ÚMČ Praha 7, nábř. Kpt. Jaroše 1000, Praha 7.

V roce 2017 máme pro Vás  tyto termíny:

• Leden   18.
  • Únor     1. a 22.
  • Březen  15. a 22.

Více informací naleznete zde: http://www.praha7.cz/12930_Usek-obcanskych-zalezitosti

12.12.2017 - Administrátor P7 ; Přečteno: 18404 x