Cvičení „Holešovice 2011“ – výstavba mobilního protipovodňového hrazení

Obrázek bez popisku

Cvičení proběhlo na základě rozhodnutí primátora hlavního města Prahy doc. MUDr. Bohuslava Svobody, CSc. ve dnech 1. a 2. října 2011 v součinnosti s MČ Praha 7. Cvičení mělo prověřit funkčnost protipovodňových opatření v oblasti dolních Holešovic, která byla přijata po devastujících povodních v Praze roku 2002, kompatibilitu jednotlivých technických prvků, koordinaci a spolupráci jednotlivých složek zodpovědných za výstavbu. Při povodni vede realizace protipovodňových opatření a výstavba mobilních protipovodňových prvků v první řadě k efektivní záchraně lidských životů a ochránění obrovských materiálních škod.

Fotogalerie

Obrázek bez popisku  Obrázek bez popisku  Obrázek bez popisku  Obrázek bez popisku  Obrázek bez popisku  Obrázek bez popisku

15.10.2013 - Administrátor P7 ; Přečteno: 2205 x